Dalintis:
Pranešimai
Išvalyti viską

Ar norėtumėte žinoti kur ir kokiais nežymėtais automobiliais pareigūnai atlieka neviešą patruliavimą? Apklausa sukurta Bir 26, 2021

  
  
  

Ar norėtumėte žinoti kur ir kokiais nežymėtais automobiliais pareigūnai atlieka neviešą patruliavimą?

Andriuša
(@andriusa)
Narys Admin
Reputacijos taškai: 7

Nežymėtų policijos pareigūnų automobilių sąrašas

Sveiki, kelėtos dienų begyje šiame forume bus paskelbtas policijos nežymėtų automobilių sąrašas, kuriame bus nurodyta apskritis, kurioje patruliuoja automobilis, markė, modelis, spalva, valstybinis numeris bei nuotrauka. Prieš paskelbiant šį sąrašą būtų įdomu sužinoti ar tokia informacija jums būtų aktuali ir naudinga. Prašau balsuoti apklausoje, kad visi galėtume pamatyti ar šio sąrašo paskelbimas būtų daugeliui vairuotojų naudingas.

 
Citata
Temos pradininkas Paskelbta : 2021-06-26 10:37
gchill
(@gchill)
Naujas narys
Reputacijos taškai: 3

Ar galima suzinoti kada tiksliai bus paskelbtas sis sarasas ir ar tai bus pilnas visu policijos naudojamu nezymetu automobiliu sarasas?

AtsakytiCitata
Paskelbta : 2021-06-28 17:50
Andriuša
(@andriusa)
Narys Admin
Reputacijos taškai: 7

@gchill Sąrašas bus paskelbtas šiandien arba rytoj šiame forume. Visą informaciją apie paskelbimą bus pateikta facebook, instagram ir telegram Reidas Official paskyruose. Tai nebus pilnas visų policijos nežymėtų automobilių sąrašas, nes oficialios ir visiems prieinamos informacijos apie tai nėra. Tai bus savarankiškai iš visiems prieinamų šaltinių surinktas nežymėtų automobilių sąrašas, kuris bus vis papildomas naujais automobiliais apie kuriuos galės pranešti kiekvienas.

P.S. Sąrašas jau paskelbtas: [Neoficialus sąrašas] Policijos nežymėti automobiliai.

AtsakytiCitata
Temos pradininkas Paskelbta : 2021-06-29 5:19
Dalintis: