Dalintis:
Pranešimai
Išvalyti viską

[Lipni] Bendrosios forumo taisyklės

Andriuša
(@andriusa)
Narys Admin
Reputacijos taškai: 7

•   Bendruomenė – Reidas Official bendruomenė, tinklapio adresas www.reidasofficial.lt ir www.reidasofficial.lt/forumas/ .
•   Forumas – Internetinis forumas, pasiekiamas adresu www.reidasofficial.lt/forumas/, priklausantis Reidas Official bendruomenei, prižiūrimas ir kontroliuojamas jos įgaliotų asmenų.
•   Forumo administracija (toliau Administracija) – asmenys paskirti prižiūrėti ir kontroliuoti forumą. Skirstomi į administratorius ir moderatorius.
•   Potemė – tema, sukurta tam tikroje klasifikuotoje forumo skiltyje (temoje).
•   Profilis – kiekvieno registruoto forumo dalyvio nustatymų langas, pasiekiamas paspaudus meniu punktą „Profilis”.
•   Teršimas – Forumo piktybinis teršimas įvairaus tipo reklaminiais pranešimais, piktybinis itin senų Forumo subtemų prikėlimas, piktybinis beprasmių pranešimų rašymas įvairiose forumo subtemose ir kt.
•    – asmeninės žinutės, dar vadinamos PM (private message).

 

1. BENDROSIOS TAISYKLĖS, SANKCIJOS

1.1. Administracija gali pakeisti šias taisykles atskirai neįspėdama kiekvieno forumo nario apie pakeitimus. Šios taisyklės, o taip pat ir visi būsimi jų papildymai ar pakeitimai pradeda galioti nuo oficialaus jų paskelbimo šioje forumo temoje.

1.2. Forumo taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, jas pažeidus vartotojai bus įspėjami arba jiems uždraudžiama prieiga pagal šią tvarką:
   1.2.1 Pirmas įspėjimas
   1.2.2 Pakartotinis įspėjimas
   1.2.3 Gavus trečią įspėjimą administracija apribos vartotojo prieigą prie forumo.

 

2. REGISTRACIJA

2.1 Forume registracija yra nemokama. Tik registruoti forumo nariai matys visas temas ir pranešimus, galės dalyvauti diskusijose, kurti temas numatytose skiltyse, užduoti klausimus ir naudotis kitomis registruotių narių privilegijomis.  Neužsiregistravę forume, vartotojai gali matyti tik bendro pobūdžio temas, jiems neleidžiama dalyvauti diskusijose, bei kurti potemių.

2.2 Jūsų elektroninio pašto adresas, kurį naudojate registruodamiesi turi būti tikras ir galiojantis. Administracija garantuoja šio adreso konfidencialumą. Administracija pasilieka teisę naudoti forumo narių elektroninio pašto adresus bendro pobūdžio pranešimų, susijusių su forumo ir bendruomenės veikla siuntimui.

2.3 Draudžiama vartotojo vardu pasirinkti necenzūrinius žodžius ir išsireiškimus.

2.4 Draudžiama registruotis vizualiai panašiais vartotojo vardais į jau esamus.

2.5 Administracija toleruoja tik aktyvius forumo narius.

 

3. TEMOS, PRANEŠIMAI, ŽINUTĖS

3.1 Forume diskusijų potemės turi atitikti nustatytą konkrečios temos struktūrą. Potemių pavadinimuose turi būti glaustai apibūdinta žinutės esmė. Potemės turi būti kuriamos aiškios ir konkrečios, potemės abstrakčiu pavadinimu (pvz.: "padėkit", "auto problema" "gedimas" "pasiūlymas") bus trinamos be perspėjimo, o nariui bus paskirtas įspėjimas.

   3.1.1 Kuriant naują potemę techninėse temose privaloma nurodyti potemės pavadinime automobilio modelį, darbinį tūrį ir galingumą (kW), (pvz.: BMW 530d 142kW ......; E39 3.0 142kw ......). Nenurodžius informacijos apie automobilį, potemė gali būti trinama be atskiro perspėjimo.

3.2 Beprasmių, reklaminių, žinučių ne į temą rašymas nėra toleruojamas.
Reklaminės žinutės, taip pat pasikartojančios žinutės per įvairias potemes, žinučių rašymas viena po kitos iš eilės (išskyrus citavimo atvejus) – laikoma teršimu ir tokiems nariams prieiga prie forumo gali būti apribota.

3.3 Prieš kuriant naują potemę narys turi įsitikinti, ar ji atitinka temos ir pačio forumo tematiką ir ar nario kuriama potemė dar nebuvo aptarta atitinkamose forumo temose. Prieš kurdami naują temą pasinaudokite forume įdiegta paieška.

3.4 Draudžiama kurti tas pačias potemes skirtingose temose. Jei narys suklydo ir sukūrė potemę ne toje temoje, kurioje derėtų, dubliuoti jos negalima, nes tai gali būti traktuojama kaip teršimas ir nario potemė gali būti ištrinta. Jei įvyko klaida, narys asmenine žinute turi susisiekti su administracija - jie perkels potemę į teisingą temą.

3.5 Draudžiama kurti pranešimus, kuriuose būtu grubių, necenzūrinių, įžeidžiančio turinio, žeminančių kitus forumo narius, žodžių - autoriai bus griežtai įspėjami. Nepaisantiems įspėjimų nariams prieiga prie forumo bus apribota. Bandantiems apeiti automatinę cenzūravimo sistemą ir nesilaikantiems bendrosios etikos taisyklių, bus skiriami įspėjimai, nepaisantiems įspėjimų prieiga bus ribojama.

3.6 Žinučių šalinimas atliekamas administracijos sprendimu be atskiro vartotojų perspėjimo, pakartotinai pažeidus temos ir forumo taisykles, vartotojams bus apribotos teisės.

3.7  Pasikeitus diskusijos temai - būtina pradėti naują potemę, o žinutės nesusijusios su tema gali būti šalinamos be perspėjimo. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų ar kelių dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninius susirašinėjimus. Asmeninių santykių aiškinimaisi ir nesantaikos kurstymas forume yra netoleruojami, tokia potemė bus rakinama, o nariai bus įspėjami.

3.8 Forume netoleruojamos žinutės ir vartotojai, kurie savo pokalbiais ar elgesiais kursto nesantaiką tarp šios bendruomenės narių, dalyvių, juridinių asmenų ar kitų grupių ir gali formuoti neigiamą nuomonę apie forumo veiklą.
Toks vartotojas bus įspėjamas pagal forumo taisyklių 1.2 punktą.

3.9 Kilus įtarimui, kad dalyvis forume turi užregistravęs daugiau nei vieną profilį ir tam pasitvirtinus sutampančiais IP adresais, moderatoriai pasilieka sau teisę klonus ir forumo dalyvį blokuoti, uždraudžiant jiems reikštis.

3.10 Forume netoliaruojamos ir draudžiamos temos, žinutės susijusius nusikalstama veikla, korupcija, grasinančio pobudžio pasisakymai.

3.11 Forume draudžiama skelbti bet kokią Lietuvos Respublikos istatymų aktais draudžiamą ar ribojamą tekstinę ar vaizdinę informacijos.

3.12 Forumo administracija nėra atsakinga ir neprisiima atsakomybės už forume paskelbtos informacijos teisingumą, taip pat neprisiima atsakomybės už galimą patirti žalą, tokią informaciją naudojant.

Citata
Temos pradininkas Paskelbta : 2021-02-04 7:59
Temos žymos
Dalintis: