Dalintis:
Pranešimai
Išvalyti viską

E92/E93

BusimasBmw
(@busimasbmw)
Naujas narys
Reputacijos taškai: 1

Sveiki, visad norėjau patogaus ir minkšto sedano. Bet pasvarsčiau kad ir piktinesni ir su kietesnėm važiuoklėm automobiliai visai nieko. Nusižiūrėjau e92 ir e93. Tad kyla nemažai klausimų

1. Koks variklis patikimesnis 2.0d/2.5d/3.0d? žvalgaus į dyzelį automatą pagrinde.

2. E93 išlaikymas. Ar daug problemų kelia stogas? Kaip su jo laikymu rudenį/žiemą/pavasarį ar privalu turėt garažą jam? Ar mechanizmai patikimi? 

3. Kituose forumuose teko nemažai perskaityt jog 320d vienas prastesnių pasirinkimų, nemažai problemų iš variklio pusės, tačiau mūsų keliuose juos labiausiai ir sutiksi, tai ar tikrai toks problematiškas? 

Citata
Temos pradininkas Paskelbta : 2021-09-05 7:39
Temos žymos
Svajunas
(@svajunas)
Naujas narys
Reputacijos taškai: 5

Kalbant apie variklius, manau patikimiausias yra 2.5d. Iš esmės jis yra toks pats kaip 3.0d tiesiog programiškai apdorotas, todėl tampa labiau patikimesnis, nes neišnaudoja variklio potencialo. Reikia atkreipt dėmesį į grandines kalbant apie visas tris variklio modifikacijas. Jų Pakeitimas nėra pigi procedūra. Bet siūlyčiau ieškot varianto jau su pakeistom grandinėm. Toliau kalbant apie 2.5d, jeigu sumastytum, kad trūksta galios visada gali numest stolnyką ant stalo, kad atsuktų arklių ir atsisuks tiek pat kiek iš 3d. 
Nerekomenduoju rinktis 2.0d, nes 2.5d ir 3.0d važiuoja daug daug smagiau ir kuro sąnaudos labai panašios. Dinamika važiavimo skiriasi taip pat labai stipriai, gražu yra girdėt 6 cilus po kapotu bei jaust jo galią. Stapdžiai taip pat geresni ant 2.5d-3.0d, didesni supportai. Nestumiu ant 2.0d, nes varikliukas tikrai geras, patikimas ir staigus tiesiog jausmo daugiau yra važiuojant su 6 cilindrais. 

 

AtsakytiCitata
Paskelbta : 2021-09-05 9:19
Eimantas
(@eimantas)
Naujas narys
Reputacijos taškai: 1

Turiu BMW 2005 2l dizeliuka 2 metus, su mašina važinėju kas dien ir gan nemažai, su varikliu problemų dar neturėjau, keista tik tai ką su laiku reikia keisti visiems automobiliamas, tepalai diržiukai, stabdžių kaladėles ir panašiai, kas dažna problema bent  su E90 abs'o žiedai susidevi (iki 2008 metų jei neklystu, ant naujesnių ši problema sutvarkyta), jei jie keisti daugiau nei prieš 5-7 metus tikėtina, kad greitai reikės keisti. Mašina važiuoja tikrai gerai, aišku su 3l nepalyginsi.

AtsakytiCitata
Paskelbta : 2021-09-05 17:19
Dalintis:

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.