Avarijos metu neišsiskleidė Tesla Model X elektromobilio oro pagalvės (video)
Auto

Avarijos metu neišsiskleidė Tesla Model X elektromobilio oro pagalvės (video)

Nors, laimei, niekas rimtai nenukentėjo, tai, kad neišsiskleidė oro pagalvės, kelia didelį nerimą.


Gana nelaimingas incidentas įvyko, kai į „Tesla Model X“ iš galo atsitrenkė sunkvežimis, o paskui elektromobilis buvo įremtas į kitos puspriekabės priekabos galą. Spėjama, kad sunkvežimis, kurį vairavo vyras, turintis sustabdytą vairuotojo pažymėjimą, pastebėjo tarpą „Tesla“ eismo juostoje ir bandė ją kirsti didesniu nei 50 km/val. greičiu. Tačiau dėl prastų oro sąlygų sunkvežimis nuslydo ant asfalto ir trenkėsi į „Model X“ galą, taranuodamas jį į nustumdamas į kito sunkvežimio puspriekabės galą.

„Tesla Model X“ vairuotojas Gavinas Hornakas avarijos metu prarado sąmonę, tačiau atsibudęs pastebėjo, jog jo automobilyje neišsiskleidė oro pagalvės.

Gavino „Model X“ susispaudė kaip akordeonas, tačiau, laimei, jis ir jo keleivis patyrė tik nedidelius sužalojimus. Tiesą sakant, automobilio salonas iš esmės liko nepažeistas, nes išorė sugėrė didžiąją dalį smūgio. Tačiau per avariją Gavinas vis tiek trenkėsi galva į vairą ir patyrė smegenų sutrenkimą. Jis ir jo keleivis taip pat patyrė kaklo ir pečių traumas. Jis manė, kad jei būtų išsiskleidusios oro pagalvės, visi būtų išsivadavę iš įvykio be įbrėžimų, todėl jis bandė susisiekti su „Tesla“ ir informuoti juos apie įvykį.

Gavinas susisiekė su „Tesla“ el. paštu, tačiau atsakymo negavo. Jis taip pat skambino jiems telefonu, tačiau atstovas telefonu atsisakė komentuoti, kad išvengtų galimo „Tesla“ apkaltinimo, jei oro pagalvės iš tiesų būtų sugedusios. Wham Bam Teslacam taip pat bandė susisiekti su „Tesla“ dėl oro pagalvių problemos, tačiau negavo jokio atsakymo.

Gavino draudimo bendrovė nustatė, kad jo „Model X“ buvo apgadintas nepataisomai, ir pasiūlė jam maždaug 25 000 JAV dolerių mažiau, nei iš tikrųjų kainuotų jo pakeitimas. Jis atsisakė šio pasiūlymo ir nuo to laiko jam buvo patarta paduoti į teismą sunkvežimių bendrovę arba vairuotoją, kad būtų kompensuoti jo sužalojimai ir visos papildomos išlaidos, kurių draudimas nepadengs.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button