„Mercedes-Benz“ pristatė elektrinį „Gelendewagen“ - Reidas Official
Elektromobiliai

„Mercedes-Benz“ pristatė elektrinį „Gelendewagen“

„Žaliasis“ G klasės visureigis gavo keturis elektrinius variklius ir išsaugojo rėmo konstrukciją su ištisine galine ašimi ir nepriklausoma pakaba priekyje.

2021 m. rugsėjį Miunchene prasidėjusioje IAA automobilių parodoje „Mercedes-Benz“ pristatė visiškai elektrinę G klasės visureigio versiją. Iki šiol automobilių parodoje buvo rodomas koncepcinis automobilis EQG. Serijinė modelio versija debiutuos kitais metais arba 2023 m.

Išoriškai naujiena praktiškai niekuo nesiskiria nuo įprasto visureigio. „Žaliasis Gelendewagen“ gavo uždaras groteles su šviečiančia emblema, specialią dėžutę įkrovimo laidui laikyti, LED juosteles šonuose, 22 colių ratlankius ir stogo bagažinę.

„Mercedes-Benz“ pristatė elektrinį „Gelendewagen“
Mercedes-Benz Geledewagen elektromobilis.

Elektrinis G klasės automobilis išliko rėminės konstrukcijos su nekarpyta galine ašimi ir nepriklausoma pakaba priekyje. Visureigį varo keturi elektros varikliai. Visos kitos koncepcijos savybės kol kas laikomos paslaptyje.

Šiuo metu jau yra elektrinis G klasės automobilis. Tačiau šį automobilį sukūrė ne „Mercedes-Benz“, o Austrijos bendrovė „Kreisel Electric“. Vienas pirmųjų „žaliojo“ visureigio egzempliorių buvo padovanotas Arnoldui Schwarzeneggeriui.

Transporto priemonėje įrengta 360 kW (490 AG) elektrinė pavara. Visureigis gali įsibėgėti iš vietos iki šimto kilometrų per 5,6 sekundės, o jo maksimalus greitis siekia 183 km per valandą. Variklį maitina 80 kWh akumuliatorius, kuriuo galima nuvažiuoti apie 300 kilometrų.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button