Tesla Model S Plaid siekia Nurbugringo rato įveikimo rekordo serijiniu elektromobiliu
Elektromobiliai

Tesla Model S Plaid siekia Nurbugringo rato įveikimo rekordo serijiniu elektromobiliu

„Tesla“ bendrovės „Model S Plaid“ sedanas pasiekė naują serijinių elektromobilių rato įveikimo Niurburgringo trasoje rekordą, tviteryje pranešė bendrovės įkūrėjas ir generalinis direktorius Elonas Muskas.

„Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas tvirtina, kad „nemodifikuotas“ aukštos klasės „Model S“ sedanas pasiekė 7 min. 31 sek. rato aplink žiedą įveikimo laiką

Apvažiavęs 12,9 mylios ilgio trasą per 7 min. 30,909 sek., E. Muskas tviteryje teigė, kad „Model S Plaid“ buvo „visiškai nemodifikuotas“ ir „tiesiai iš gamyklos”.

„Model S Plaid“ varomas trijų variklių sistema, iš viso išvystančia 1006 AG, 1420 Nm sukimo momentą ir pasiekiančia 1,99 sekundės 0-62 mylių per valandą greitį. Amerikiečių elektromobilių gamintojas taip pat teigia, kad jo aukščiausios specifikacijos sedanas gali nuvažiuoti 396 mylias, o naujoviška visų varančiųjų ratų pavara gali išlaikyti maksimalų galios tiekimą iki pat maksimalaus 200 mylių per valandą greičio.

Savo „YouTube“ kanale „Tesla“ taip pat paskelbė vaizdo įrašą, kuriame rodomas rato įveikimo laikas – 7 min. 35,579 sek. Nuotraukose matyti, kad „Model S“ turi daug kalbų sukėlusį „jungo“ vairo dizainą, o ne įprastą apvalų vairą. Manoma, kad greitesnis rato įveikimo laikas, kurį „Tesla“ skelbia kaip rekordą, buvo pasiektas su įprastu vairu, nors tai kol kas nepatvirtinta.

Skaityti  Tesla savininkas išgelbėjo degančio BMW vairuotoją (video)

Modelis „Model S Plaid“ serijinių elektromobilių rato įveikimo rekordą garsiojoje Vokietijos lenktynių trasoje perima iš „Porsche Taycan Turbo S”, kuris 2019 m. pasiekė 7 min. 42,3 sek. laiką.

Remiantis Musko įrašu, „Plaid“ vidutinis greitis rato įveikimo metu buvo 166,32 km/h, t. y. 103 mylios per valandą. Automobilio vaizdo įraše taip pat matyti, kad „Model S“ sumontuotas papildomas automobilių sporto įkvėptas prietaisų skydelis ir ritininis narvas, pagerinantis saugumą, tačiau keliantis abejonių teiginių, kad „Model S“ yra nemodifikuotas, pagrįstumu.

Sukimo momento vektoriavimas yra „Model S Plaid“ trijų variklių komplektacijos dalis, padedanti pagerinti automobilio valdymą; tai būdas sušvelninti didesnį galingų elektromobilių svorį, kurį lemia didesnės baterijos.

„Model S Plaid“ jau parduodamas Jungtinėje Karalystėje, jo kaina – nuo 118 980 svarų sterlingų.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button