Pirmasis ralio „Aplink Lietuvą“ dalyvių egzaminas – Kaune - Reidas Official
Auto

Pirmasis ralio „Aplink Lietuvą“ dalyvių egzaminas – Kaune

Birželio viduryje vyks tradicinis ralis „Aplink Lietuvą“. Įvairiais šalies keliais važiuojantys dalyviai kovos dėl garbingiausio trofėjaus kiekvieno sportininko kolekcijoje – Prezidento taurės. 

Šiemet šio ralio nugalėtojams bus įteikta 31-oji Prezidento taurė. Laikantis ilgametės tradicijos, raliui „Aplink Lietuvą“ startas duodamas Kaune, Rotušės aikštėje, iš kurios pirmas ekipažas į trasą pajudės birželio 17-osios 9.30 val., o dar anksčiau – 9 val. – numatytas iškilmingas renginio atidarymas.

Pirmasis kovinis egzaminas šio ralio dalyvių mieste lauks nuo 9.45 val. Tuomet prasidės greitojo slalomo lenktynės J. Bakanausko gatvėje, o dar po 10 min. – ekipažas startuos jau Aleksoto inovacijų parke, iš kurio skubės į trečiąją rungtį S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Ten pirmoji kova prasidės 10.20 val.

Tai bus savotiškos prologo varžybos, po kurių sporto aistruoliai jau galės susidaryti detalesnį vaizdą apie sportininkų siekius ir galimybes.

10.45 val. ralio „Aplink Lietuvą“ dalyvių jau laukia pirmoji rungtis Kačerginėje, „Nemuno žiedo“ ralio kroso trasoje. Iš čia sportininkų kolona pasuks Kėdainių link. Ralis finišuos sekmadienį, birželio 19 d., 15 val. Vilniuje. Iš viso šiemetinio ralio „Aplink Lietuvą“ maršrutai nusidrieks 1130 km.

Skaityti  Kauno policijos pareigūnai iš darbo vykusiam vyrui nustatė sunkų girtumo laipsnį

Šių, seniausių šalyje automobilių sporto varžybų ištakos siekia 1931 m. Tuomet, liepos 24 d., 14 automobilių ir 12 motociklų kolona iš Kauno pradėjo pirmąsias maratonines lenktynes aplink Lietuvą. Neatsitiktinai šią datą Lietuvos automobilių sporto federacija laiko oficialia automobilių sporto šalyje pradžia.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button