BMW gaudynės Vilniuje, sprukdamas taranavo policijos tarnybinį automobilį - Reidas Official
Baudos kvitas

BMW gaudynės Vilniuje, sprukdamas taranavo policijos tarnybinį automobilį

Nuo narkotikų apsvaigusio BMW vairuotojo gaudynės Vilniuje.

Sekmadienį (liepos 31 d.) Vilniuje policijos pareigūnai Kalvarijų – Žalgirio gatvių sankryžoje pastebėjo įtartinai manevruojantį BMW E46 markės automobilį. Pareigūnams nusprendus patikrinti vairuotoją, jis nepakluso reikalavimui sustoti ir padidinęs greitį pradėjo sprukti.

BMW ekipažą vijosi net keletą policijos ekipažų, bet vairuotojas nenorėjo pasiduoti ir toliau mėgino pasprukti. Geležinio vilko gatvėje, netoli Konstitucijos prospekto žiedo sprunkantis vairuotojas kelis kartus taranavo tarnybinį policijos mikroautobusą, bet nuo smūgio pats apsisuko, trenkėsi į bortą ir užlėkė ant šaligatvio.

Vairuotojui užlėkus ant borto policijos pareigūnai tarnybiniais automobiliais jį apsupo. Vyras buvo ištrauktas iš automobilio ir sulaikytas.

Sprukdamas nuo policijos pareigūnų automobilio vairuotojas atsidaręs langą kažką per jį mėtė. Vėliau paaiškėjo, jog tai buvo narkotinės medžiagos.

Pirminiais duomenimis Vilniuje nuo policijos pareigūnų bandęs pasprukti BMW markės automobilio vairuotojas buvo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Vyras pareigūnams jau žinomas iš anksčiau. Yra žinoma, jog jis jau ilgą laiką vartoją narkotines medžiagas.

Skaityti  Pareigūnams nestojusi vairuotoja teigė vykstanti į eglės įžiebimą Kėdainiuose

Laimei, šių gaudinių metu kiti eismo dalyviai ar pėstieji nenukentėjo.

Pasprukti bandęs vyras buvo išvežtas į komisariatą, o atvykęs techninės pagalbos kelyje darbuotojas išgabeno BMW į sulaikytų automobilių aikštelę.

Įvykis tiriamas.

3.3/5 - 3 balsas(-ai)
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button