Moters pagalbos šauksmas: nežymėtu automobiliu pareigūnai išprovokavo pažeidimą, o vėliau atėmė vairuotojo pažymėjimą
Baudos kvitas

Moters pagalbos šauksmas: nežymėtu automobiliu pareigūnai išprovokavo pažeidimą, o vėliau atėmė vairuotojo pažymėjimą

Socialiniuose tinkluose plinta moters pagalbos prašymas dėl nežymėtu automobiliu patruliuojančių pareigūnų elgesio.

Sekmadienį Facebook socialiniame tinkle Patricija P. pasidalino įrašu su prašymu atkreipti dėmesį į policijos pareigūnus, kurie atlieka neviešą patruliavimą nežymėtu automobiliu „Peugeot“. Moteris teigia, jog pareigūnai išprovokavo automobilio vairuotoją atlikti lenkimo manevrą, o vėliau įjungę švyturėlius susistabdė transporto priemonę, išrašė baudą ir atėmė vairuotojo pažymėjimą.

Moters pranešimas Facebook soc. tinkle:

Labai prašau jūsų visų pagalbos (maksimalaus repost). Norime įspėti, kad būtent ši nežymėta policijos mašina specialiai provokuoja vairuotojus. Šįkart veiksmas vyko liepos 24 dieną, magistralinis kelias Kaunas – Marijampolė, nežymėta mašina kelis kartus specialiai priešais važiuojant stabdė savo mašiną. Kadangi provokavo kelis kartus ir buvo neįmanoma šitą kentėti, mašinos vairuotojas pradėjo lenkimą. Aplenkus mašiną, pastebėjo įjungtus švyturėlius, suprato, kad tai policijos pareigūnai. Išrašė ne tik baudą, bet atėmė teises trims mėnesiams, nors žmogaus darbas yra vairavimas. Klausimas, ar taip elgiasi policijos pareigūnai? Juk atėmė iš žmogaus keletai mėnesių darbą!!! Kam specialiai provuokuoja, kad pradėtų lenkimą? Deja video registratorius buvo išjungtas, aišku nežymėta mašina tikrai video turi. Kadangi mums nepavyko nieko įrodyti, paprašysime viešumo iš jūsų visų.. ir nepakliūkite, mokykimės iš kitų klaidų. *beje vairuotojas yra tolimųjų reisų ir vairavo furą. GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Pranešimas apie netinkamą policijos pareigūnų elgesį susilaukė daugybės neigiamų komentarų. Socialinio tinklo Facebook vartotojai komentaruose teigė, jog yra atsidūrė panašiose situacijose, kai pareigūnai provokuoja padaryti kelių eismo taisyklių pažeidimą ir vėliau sustabdo bei skiria baudą.

Reidas Official duomenimis, būtent šis „Peugeot“ (valst. nr.: LIU579) priklauso Lietuvos policijos auto parkui ir yra pridėtas į nežymėtų policijos automobilių sąrašą. Šis sąrašas yra sudarytas bendromis mūsų šalies vairuotojų pastangomis, kurie dalinasi apie pastebėtus neviešam patruliavimui skirtus policijos automobilius.

Norite pasidalinti vaizdo įrašu ir pranešti apie netinkamą pareigūnų elgesį? Pranešimus su vaizdo medžiaga galite siųsti mums el. paštu [email protected]

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button