Neblaivi jauna vairuotoja supratusi, jog ją stabdo pareigūnai išsigando ir mėgino pasprukti - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaivi jauna vairuotoja supratusi, jog ją stabdo pareigūnai išsigando ir mėgino pasprukti

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie birželio 7-13 dienomis vykdytus vairuotojų patikrinimus. Pareigūnams papuolė jauna vairuotoja, kuri supratusi, jog yra stabdoma policijos pareigūnų išsigando ir mėgino pasprukti.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, birželio 7–13 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 1453 greičio viršijimo atvejus.

Savaitės lakstūnas su „BMW“ automobiliu užfiksuotas trečiadienį, birželio 9-osios vakarą, apie 21.20 val., Kauno r., Ramučių k., kur leidžiamas maksimalus 50 km/val greitis, praskriejęs 153 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Vakar, birželio 13 d., apie 10.35 val. policijos pareigūnai automobilio vairuotojui užfiksavo ir didžiausią neblaivumo laipsnį per visą savaitę. Kauno r., Vandžiogalos pl., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurio vairuotojas (gim. 1991 m.) pareigūnams prisipažino iš vakaro vartojęs alkoholio – tai išdavė ir nuo vairuotojo sklidęs stiprus alkoholio kvapas bei nerišli kalba. Alkoholio matuoklio rezultatai parodė vidutinį girtumo laipsnį – 1,96 prom., todėl vyras buvo nušalintas nuo automobilio vairavimo ir sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones. 

Dar viena neblaivi vairuotoja Kauno r., Mastaičių k., buvo sustabdyta penktadienį, tiesa, ją pareigūnams teko vytis, mat mergina, išsigandusi, kad ją stabdo policijos pareigūnas, tik padidino greitį ir bandė pabėgti. Kaip vėliau paaiškėjo, vairuotojos išgąsčiui buvo pagrindas – „Fiat Ducato“ vairavusi mergina (gim. 1996 m.) buvo neblaivi, kaip pati pripažino, prieš valandą gėrė alaus. Jai nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,82 prom.  Taip pat paaiškėjo, kad automobilis neįregistruotas ir neapdraustas privalomuoju draudimu. Už padarytus nusižengimus vairuotojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Tą pačią dieną, Kauno r., Garliavoje, Vakarinėje g., buvo sustabdytas ir neblaivus dviratininkas (gim. 1977m.). Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,56 prom. 

Savaitės pabaigoje ir visą likusį savaitgalį, birželio 10–13 d., Kauno mieste ir rajone, taip pat Jonavos ir Kaišiadorių r., Kauno apskr. VPK Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Per keturias dienas patikrinus virš 4 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinta 13 neblaivių vairuotojų (daugumai jų nustatytas lengvas girtumas) ir 2 dviratininkai, taip pat 5 asmenys, vairavę transporto priemones neturint tam teisės. Nustatyti ir kiti pavieniai KET pažeidimai, kai buvo vairuojama neįregistruotas transporto priemones, ar nedėvėti automobilių saugos diržai. 

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 15 neblaivių vairuotojų ir 6 dviratininkus. Dar 15 asmenų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. 

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Šaltinis
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button