Neblaivus „Mercedes Benz“ vairuotojas pamatęs pareigūnus kirsdamas dvigubą ištisinę liniją apsisuko ir pradėjo sprukti - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaivus „Mercedes Benz“ vairuotojas pamatęs pareigūnus kirsdamas dvigubą ištisinę liniją apsisuko ir pradėjo sprukti

2021-08-02 vakare Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai Klaipėdoje ir Kretingoje surengė priemonę, per kurią didžiausią dėmesį skyrė vairuotojų blaivumo ir leistino greičio viršijimo kontrolei. Per maždaug 4 valandas pareigūnai išaiškino net penkis nuo alkoholio apsvaigusius vairuotojus, visi sustabdyti Klaipėdoje, Herkaus Manto g.

Apie 21.50 val. pareigūnai pastebėjo automobilį „Mercedes Benz“, kurio vairuotojas, pamatęs pareigūnus,  kirsdamas dvigubą ištisinę liniją apsisuko ir bandė sprukti. Ties Lietuvininkų a. minėtas automobilis buvo sustabdytas, o jo vairuotojui, gimusiam 1964 m. nustatytas 1,15 prom. neblaivumas. Apie 23.34 val. sustabdytam 1986 m. gimusiam automobilio vairuotojui pareigūnai nustatė 0,51 prom., po maždaug pusvalandžio sustabdytam 1999 m. gimusiam automobilio „Honda“ vairuotojui – 0,63 prom., apie 00.04 val. patikrintam 1991 m. gimusiam Belgijos piliečiui, vairavusiam automobilį „Skoda“, nustatytas 0,60 prom.,  o apie 01.16 val. sustabdytam 1976 m. gimusiam „Volvo“ vairuotojui –  1,20 prom. neblaivumas.   

Kretingoje, Žemaitės al. ir Vilniaus g. sankryžoje, apie 19.47 val. buvo sustabdytas 1973 m. gimęs vyras, kuris automobiliu „Nissan“ važiavo 91 km/h greičiu, kai leistinas toje vietoje yra 50 km/h. Taip pat paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti, nes ji – jau atimta anksčiau.  

Per priemonę pareigūnai taip pat užfiksavo, kad vienas vairuotojas vaiką vežė ne tam skirtoje specialioje kėdutėje, vienas viršijo leistiną greitį, o dar vienas vairuotai transporto priemonei nebuvo atlikęs privalomosios techninės apžiūros.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button