Pastebėjęs keistai manevruojantį automobilį vyras neliko abejingas, pranešė policijai ir sekė vairuotoją (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Pastebėjęs keistai manevruojantį automobilį vyras neliko abejingas, pranešė policijai ir sekė vairuotoją (video)

Ketvirtadienį Vilniuje sulaikyta galimai neblaivi „Opel“ markės automobilio vairuotoja, apie kurią pareigūnams pranešė ir sekė abejingas nelikęs vyras.

Pranešimas apie keistai manevruojančią ir galimai neblaivią vairuotoją Reidas Vilniuje informacijos kanale pasirodė 11.08 val. Reidas Official bendruomenės narys pasidalino vaizdo įrašu, kuriame yra matomas keitai manevruojantis „Opel“ markės automobilis.

Pirminiais duomenimis keistai manevruojantį „Opel“ markės automobilį vyras pastebėjo važiuodamas nuo Naujosios Vilnios. Numanydamas, jog automobilio vairuotoja yra galimai neblaivi vyras pranešė apie ją ir jos maršrutą policijos pareigūnams bei įamžino mobiliuoju telefonu, kaip vairuotoja vinguriuodama važiuoja per eismo juostas keldama avarines situacijas.

Abejingas nelikęs vairuotojas „Opel“ automobilį sekė apie 8 kilometrus, nuo Naujosios Vilnios iki S. Batoro gatvėje esančio žiedo, šalia „VIADA“ degalinės.

Kiek vėliau vyras pasidalino dar vienu vaizdo įrašu jau prie „VIADA“ degalinės. Čia prieš įvažiuojant į žiedą „Opel“ vairuotojos kelionė pasibaigė, kai ją patikrinimui sustabdė policijos pareigūnų ekipažas.

Policijos pareigūnai paprašė vairuotojos išlipti iš savo transporto priemonės ir nusivedė ją link savo automobilio, kad galėtų patikrinti vairuotojos blaivumą.

Jeigu pasitvirtins vairuotojos girtumas, tai jai gresia nemalonumai. Norėdami sužinoti kokios baudos gresia už girtumą vairuojant arba esant apsvaigus spustelkite ant šios nuorodos.

Laimei, vairuotojai, kiti eismo dalyviai ir pėstieji šio įvykio metu nenukentėjo. Neabejingo vyro dėka, kuris pastebėjo ir pranešė apie keistai manevruojantį automobilį buvo išvengta rimtesnių pasekmių.

ATNAUJINTA

Išlaipinta iš automobilio moteris atsisakė pasitikrinti blaivumą. Pareigūnai nusprendė įsodinti vairuotoją į savo tarnybinį automobilį ir tada vairuotoja tapo agresyvi, pradėjo stumdytis ir spardytis, todėl pareigūnams teko panaudoti antrankius.

Kiek vėliau moteris aprimo ir sutiko pasitikrinti blaivumą. „Prasipūtus“ į alkotesterį moteriai nustatytas sunkus girtumas. Alkotesteris parodė virš 3,02 promilės.

Moteris vairavo automobilį ne tik neblaivi, bet ir neturėdama vairuotojo pažymėjimo. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button