Užfiksuotas BMW daugiau nei dvigubai viršijęs leistiną važiavimo greitį - Reidas Official
Baudos kvitas

Užfiksuotas BMW daugiau nei dvigubai viršijęs leistiną važiavimo greitį

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie BMW markės automobilio vairuotoją, kuris buvo užfiksuotas viršydamas daugiau nei dvigubai leistiną važiavimo greitį.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, birželio 21–27 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 2322 greičio viršijimo atvejus.

Didžiausias savaitės greičio rekordas fiksuotas Kauno r., Rokų pl., kur leidžiamas maksimalus 70 km/val greitis. Šiame kelyje „BMW“ automobilis praskriejo 160 km/val greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Dar vienas greičio mėgėjas (gim. 1981 m.) automobiliu „Skoda Superb“ Kauno r., kelyje Aukštieji Kaniūkai-Babtai-Labūnava-Kėdainiai, kur leidžiamas ne didesnis nei 90 km/val greitis, važiavo 159 km/val greičiu ir buvo sustabdytas pareigūnų. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Ilgojo savaitgalio metu, birželio 24-27 d., Kauno mieste ir rajone, taip pat Kėdainių rajone, Kelių patrulių kuopos pareigūnams patikrinus apie 8,6 tūkst. transporto priemonių, buvo fiksuotas dar vienas rekordas – vos per keturias dienas buvo išaiškinta 15 asmenų, vairavusių transporto priemones neturint teisės tai daryti ir net 32 neblaivūs vairuotojai. Vienas jų – birželio 26 d. apie 15.50 val. Kauno r., Juragių k., automobilį „Opel Astra“ vairavęs vyras (gim. 1965 m.). Šis prisipažino vartojęs alkoholio tiek iš vakaro, tiek ir prieš pusvalandį, o po to sėdęs už automobilio vairo. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,19 prom.

Skaityti  Pirmadienį pareigūnai sulaikė 11 neblaivių vairuotojų

Patikrinimų metu įkliuvo ir du neblaivūs sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai, taip pat net keturi taksi vairuotojai – visiems jiems nustatytas nežymus girtumo laipsnis. Dar vienas neblaivus vairuotojas pareigūnams įkliuvo pakartotinai, po to, kai teisė vairuoti asmeniui jau buvo atimta už vairavimą neblaiviam. Šįkart vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,98 prom.

Dar 8 vairuotojai vairavo transporto priemones su ne tai transporto priemonei priklausančiais valstybinio numerio ženklais, fiksuota ir kitų pavienių KET pažeidimų.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 37 neblaivius vairuotojus ir 10 dviratininkų. Taip pat nustatyta ir 20 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button