Važiavę pro šalį pareigūnai pastebėjo nelegalų kuro prekeivį - Reidas Official
Baudos kvitas

Važiavę pro šalį pareigūnai pastebėjo nelegalų kuro prekeivį

Kauno apskrities policijos pareigūnai važiuodami pro šalį pastebėjo nelegalų kuro prekeivį.

Pirmadienį, kovo 7 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apsk. VPK Jonavos PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, važiuodami Jonavoje, Kauno g., pastebėjo įtartinus asmenis, perpilančius kurą į automobilius.

Patikrinus nustatyta, kad jonavietis (gim. 1973 m.) savo kiemo teritorijoje perdavė kitiems asmenims akcizais apmokestinamas prekes (kurą), pažeidžiant nustatytą tvarką. Patikrinimo metu pareigūnai išėmė apie 800 litrų kuro.

Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK Veiklos skyriaus pareigūnai atlieka administracinę teiseną dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Už tai, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso  209 str., numatyta bauda nuo 200 iki 1590 eurų.

Kauno apskrities pareigūnai primena gyventojams, kad apie pastebėtus daromus teisės pažeidimus juos informuoti skubios pagalbos telefonu 112 arba per elektroninį policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt. Taip pat, pastebėjus nelegalios prekybos vietą, apie ją anonimiškai galima pranešti interneto svetainėje www.beseselio.lt.

Važiavę pro šalį pareigūnai pastebėjo nelegalų kuro prekeivį
Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button