Šią savaitę dėmesys krovininių automobilių ir autobusų vairuotojams - Reidas Official
Eismas

Šią savaitę dėmesys krovininių automobilių ir autobusų vairuotojams

Šią savaitę, vasario 7 – 13 dienomis, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami su Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojais vykdo bendras priemones, skirtas krovininio transporto ir autobusų Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolei. Tai Europos kelių policijos ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) inicijuota prevencinė priemonė.

Priemonės metu policijos pareigūnai tikrina krovininius automobilius, autobusus, saugos diržų, darbo ir poilsio režimo, didžiagabaričių, pavojingų krovinių vežimo tvarką, leistino svorio viršijimo atvejus bei šių transporto priemonių techninę būklę. Taip pat atkreipiamas dėmesys ir į kitus Kelių eismo taisyklių laikymosi reikalavimus, vairuotojų blaivumą

Policijos pareigūnai, kaip visada skatina būti neabejingiems eismo dalyviams, nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų bei nevairuoti krovininio transporto ar autobuso, kuris neatitinka reikalavimų.

Eismo saugumas – tai savitarpio pagarba ir atsargumas, visų bendros pastangos, kuriančios saugią aplinką keliuose. Kiekvienas atsakingu ir drausmingu savo dalyvavimu eisme rodykime pavyzdį kitiems.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button