Vilniečio geras darbas: vos nepartrenkęs girto pėsčiojo, parvežė jį namo (video) - Reidas Official
Eismas

Vilniečio geras darbas: vos nepartrenkęs girto pėsčiojo, parvežė jį namo (video)

Vienas iš Reidas Official bendruomenės narių pasidalino vaizdo įrašu, kurį Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje užfiksavo automobilyje įmontuotas vaizdo registratorius. Laimingai pasibaigusi istorija, kurios pabaiga galėjo būti tragiška.

Pasidalinęs vaizdo medžiaga su Reidas Official bendruomenės nariais, Reidas Vilniuje informacijos kanale vyras papasakojo šio įvykio istorija:

„Važiuoju sau ramiai po sporto salės po Tūkstantmečio, greitis apie 85 km/h ir staiga viduryje kelio paskutiniu momentu matau kažkokį juodą judesį. O ten girtas, visiškai tamsiai apsirengęs, jaunuolis. Video registratorius naktį geriau filmuoja, bet gyvai važiuojant beveik nieko nesimatė už šimtą metrų. Sustoju, klausiu ar jam gyventi atsibodo. Sako kad jau daugiau nei valandą eina, sušalo, niekas nesustoja, tai sugalvojo išeiti į patį kelią – džiaugiasi kad rezultatas puikus, aš pats pirmas ir iškart sustojau. Taksi pinigų neturėjo. Net nesuprato kad šiandien ir galėjo pasibaigti jo gyvenimas. Lauke -8, kelias slidus ir beveik visiškai juodas, o dauguma ten lekia +100km net diena. Dėl viso pikto, kad kas nors vis gi neužmuštu, nuvežiau jį iki namų. Pats irgi streso gavau.“

Po pasidalintu vaizdo įrašu ir papasakota istorija komentaruose pasipylė šiltį žodžiai ir pagarba į gerą darbą padariusio vyro pusę.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button