Vilniuje tęsiasi sankryžų atnaujinimas: pradėjo veikti dar dvi sankryžos - Reidas Official
Eismas

Vilniuje tęsiasi sankryžų atnaujinimas: pradėjo veikti dar dvi sankryžos

Šią savaitę pradėjo veikti dar dvi atnaujintos sankryžos. Pavilnionių g.–Vakariniame aplinkkelyje sankryža įvykdyta sankryžos rekonstrukcija, o L. Asanavičiūtės g.–pravažiavimo kelio nuo Laisvės pr. sankryža įrengta naujai.

Pavilnionių g.–Vakarinio aplinkkelio sankryžos atnaujinimas:

  • Įrengta dviračių pervaža per pagrindinę gatvę;
  • Važiuojant Pavilnionių g. nuo Pašilaičių pusės po viaduku į kairę (į Vakarinį aplinkkelį) nuo šiol bus galima sukti iš dviejų juostų;
  • Važiuojant nuo Lazdynų pusės nuo šiol iš pirmos juostos galima bus sukti tik į dešinę.

Taip pat Pavilnionių g. įrengiama ir nauja trišalė su pravažiavimo keliu, kuri pradės veikti gruodžio viduryje. Šiuo projektu įrengiamas pravažiavimo kelias, sujungiantis Pavilnionių ir Girulių g., papildoma viaduko atlanka į naują pravažiavimo kelią, pratęsiamas dviračių ir pėsčiųjų takas Pavilnionių g. Taip pat šiuo projektu įrengiama nauja šviesoforais reguliuojama sankryža Pavilnionių g. su nauju pravažiavimo keliu.

L. Asanavičiūtės g.–pravažiavimo kelio nuo Laisvės pr. sankryža:

  • Eismas sankryžoje nuo šiol reguliuojamoje šviesoforais, taps aiškesnis ir saugesnis visiems eismo dalyviams;
  • Įrengti šviesoforai ir pritaikyta patogiam pėsčiųjų ir dviračių judėjimui;
  • Atkreipkime dėmesį, kad vairuotojai, važiuojantys nuo Laisvės pr., gali sukti į dešinę ne tik degant papildomai sekcijai, bet ir žaliam signalui pagrindiniame šviesofore, praleidžiant pėsčiuosius ir dviračius iš dešinės.

Sankryžoje įrengti nauji šviesoforai, infraraudonųjų spindulių jutikliai, dviračių mygtukai, regėjimo negalią turintiems žmonėms pritaikyti pėsčiųjų mygtukai. Eismo stebėjimui įrengta valdoma stebėjimo kamera.

Taip pat pravažiavimo kelyje tarp Laisvės pr. ir L. Asanavičiūtės g. atnaujinamas pėsčiųjų šaligatvis įrengiamas dviračių takas, L. Asanavičiūtės–A. P . Kavoliuko g. sankryžoje įrengiama iškili pėsčiųjų perėja per A. P . Kavoliuko g., pastatomi laiptai, jungiantys A. P . Kavoliuko g. ir Laisvės pr.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button