Avarija Trakų rajone: po dviejų lengvųjų automobilių ir vilkiko avarijos žuvo penki žmonės - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Trakų rajone: po dviejų lengvųjų automobilių ir vilkiko avarijos žuvo penki žmonės

Trečiadienį, apie 17:00 val., Trakų rajone, kelyje Vilnius – Marijampolė, prie Penkininkų kaimo nutiko avarija, kurioje susidūrė du lengvieji automobiliai ir vilkikas. Žuvo penki viename iš lengvųjų automobilių važiavusių žmonių.

Apie eismo įvykį Reidas Official informacijos kanale pranešė viena iš bendruomenės narių Ieva. Panelė pranešė, jog kelyje už Trakų link Marijampolės nutiko eismo įvykis ir patarė kitiems bendruomenės nariams savo kelionę šiuo maršrutu atidėti mažiausiai kelioms valandoms dėl susidariusios milžiniškos spūsties. Taip pat narė paminėjo, kad kelias yra labai slidus, todėl ragino kitus bendruomenės narius įvertinti oro sąlygas ir pasirinkti tikrai saugų važiavimui greitį.

Vienas iš ugniagesių ekipažų, kuris skubėjo į avarijos vietą nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Ugniagesiai nenukentėjo.

Liudininkų teigimu kelyje Vilnius – Trakai, šalia Penkininkų kaimo susidūrė du lengvieji automobiliai ir vilkikas. „Citroen“ markės automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą norėdamas aplenkti vilkiką, bet kaktomuša susidūrė su „Fiat“ markės automobiliu, kuriame važiavo vairuotojas ir dar keturi keleiviai. „Fiat“ markės automobilis po susidūrimo su „Citroen“ automobiliu susidūrė dar ir su vilkiku.

Po eismo įvykio visi „Fiat“ automobilyje važiavę keturi vaikinai ir mergina buvo prispausti jo viduje. Į avarijos vietą atvykę gelbėtojai ištraukė iš automobilio nukentėjusius, bet keturi iš jų buvo be gyvybės ženklų, o penktasis smarkiai sužalotas. Medikai mėgino gaivinti iš sumaitoto automobilio be gyvybės ženklų ištrauktus žmones, bet visų jų gyvybės užgeso. Vėliau paaiškėjo, kad mirė ir penktasis asmuo, kuris buvo ištrauktas iš „Fiat“ smarkiai sužalotas.

Didžiulė spūstis kelyje Vilnius – Marijampolė, šalia Penkininkų kaimo truko keletą valandų. Spūstyje visą laiką prastovėjusi Reidas Official bendruomenės narė Ieva informavo kitus narius, kad 20:30 spūstis vis dar nejuda, bet į įvykio vietą atvyko techninės pagalbos automobilis ir galimai greitai eismas pajudės. Apie 21:00 buvo pranešta, kad kelias atsilaisvino ir automobiliai gali pravažiuoti.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button