Avarija Vilniaus vakariniame aplinkkelyje: apsivertusiame automobilyje važiavęs vaikas išgabentas į ligoninę. - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniaus vakariniame aplinkkelyje: apsivertusiame automobilyje važiavęs vaikas išgabentas į ligoninę.

Vilniaus vakariniame aplinkkelyje į stulpą rėžėsi ir apsivertė „Jaguar“ markės automobilis. Automobilyje kartu su vairuotoju važiavęs mažametis vaikas išgabentas į ligoninę.

Avarija nutiko apie 19:00 val., vakariniame aplinkkelyje. Apie įvykį tarnyboms pranešė pro šalį važiavęs vairuotojas, kuris matė kaip nutiko avarija.

Pirminiais duomenimis „Jaguar“ markės automobilis važiavęs ties Karoliniškėmis link Gariūnų trenkėsi į šalia kelio stovintį apšvietimo stulpą po smūgio apsivertė ant šono.

Po avarijos vakariniame aplinkkelyje smarkiai apgadintas automobilis.
Po avarijos vakariniame aplinkkelyje smarkiai apgadintas automobilis. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Automobilyje kartu su keleiviais važiavo mažametis vaikas. Į įvykio vietą atvykus medikams mažametis vaikas buvo išgabentas į ligoninę. Kiti automobilio keleiviai nenukentėjo.

Po įvykio vakariniame aplinkkelyje ties Karoliniškėmis buvo pravažiuojama tik viena eismo juosta. Į vietą atvykęs techninės pagalbos automobilis atvertė ir išvežė smarkiai po avarijos apgadintą transporto priemonę.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Šaltinis
Hibridinis paparacas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button