Avarija Vilniuje: sunegalavus „Porsche“ vairuotojai apgadinti mažiausiai 5 automobiliai (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: sunegalavus „Porsche“ vairuotojai apgadinti mažiausiai 5 automobiliai (video)

Antradienį po pietų Vilniuje nutiko eismo įvykis, kurio metu „Porsche“ markės automobilis staigiai pradėjęs važiuoti į priekį ir po to atgal apgadino mažiausiai 5 automobilius.

Apie įvykį Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių Dominik B. Vaikinas pranešdamas apie avariją pasidalino vaizdo įrašu iš įvykio vietos.

Įvykį nutikusį Jakšto gatvėje 14:15 val. užfiksavo gyvenamojo namo vaizdo kamera. Šiame name gyvenantis Reidas Official bendruomenės narys pasidalino vaizdo kameros įrašu.

„Porsche“ markės automobilis stovėjęs pirmoje eismo juostoje degant raudonam šviesoforo signalui staiga pradėjo važiuoti į priekį, trenkėsi į priešais stovėjusį „Toyota“ markės automobilį ir nustūmė jį į dar 2 priekyje prie šviesoforo stovėjusius automobilius. Tada „Porsche“ pradėjo važiuoti atgal, kliudė „Opel“ automobilį, rėžėsį į „Audi“ ir nuriedėjo į priekį, kol įsirėmė į priekyje jau prieš tai apgadintą „Toyota“.

Liudininko teigimu eismo įvykis nutiko, nes vyresnio amžiaus „Porsche“ automobilio vairuotojai išvažiavus iš kiemo ir sustojus pirmoje eismo juostoje pasidarė bloga.

Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button