Girtų jaunuolių nuotykiai baigėsi kaktomuša į medį - Reidas Official
Eismo įvykiai

Girtų jaunuolių nuotykiai baigėsi kaktomuša į medį

Tarsi velykinis margutis šv. Velykų dieną Pakruojo rajone dužo į medį „Opel Frontera“, prisėdusi neblaivių jaunuolių. Tokį vaizdelį apie 18 val. išvydo pro šalį važiavę žmonės.

Nuvykę į nurodytą Šikšnių kaime esančią Sodžiaus gatvę, Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai rado tik apgadintas dviejų medžių žieves. Jokio automobilio, kaip ir jo stabdymo žymių, ten nebuvo. Pasišalinusio iš eismo įvykio automobilio paieška tyrėjus atvedė į toje pat gatvėje tolėliau esančio namo kiemą. Čia stovėjo sudaužytas „Opel Frontera“, apie kurį vaikščiojo trys jaunuoliai, du jų – nepilnamečiai. Kad jaunuoliai neblaivūs, abejonių nekilo. Alkotesteris tą tik patvirtino. Vaikinai girtėjo pareigūnų akyse. Jei iš pradžių 27 metų vaikinui buvo nustatytas 1.74 prom. girtumas, tai po keliolikos minučių pakartotinio patikrinimo alkotesterio rodmenys siekė 2.41 prom. 16-mečiui pirmą kartą nustatytas 0.88 prom. girtumas, pakartotinio patikrinimo metu – 1.59 prom. Šis faktas bylojo, kad alkoholis buvo vartotas visai neseniai, nes jo koncentracija didėjo. 15-mečiui nepilnamečio broliui alkoholio matuoklis parodė 0.66 prom. Pakartotinai jis tikrintas nebuvo, nes dėl sužalotos galvos medikai jį išvežė į ligoninę. Jam diagnozuotas galvos sumušimas, smegenų sukrėtimas, viršugalvio žaizda.

Šio jaunuolio 16-metis brolis sužalojimų ir ligoninės išvengė, tačiau atsidūrė policijoje, nes nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, nepaisė jų įspėjimo, kad, jei nesiramins, jam bus taikyta administracinė atsakomybė. Kadangi asmuo į tai nereagavo, tad prieš jį teko panaudoti fizinę prievartą bei antrankius ir uždaryti policijos pareigūnų tarnybinio automobilio laikinojo sulaikymo patalpoje. Būdamas čia, vaikinas ir toliau necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo policijos pareigūnus, į darbą paleido kojas ir, jomis spardydamas, suskaldė keletą laikinojo sulaikymo patalpos vietų. 16-mečiui buvo surašytas protokolas už tris administracinius nusižengimus – statutinių valstybės tarnautojų teisėtų nurodymų nevykdymo, pareigūnų garbės ir orumo pažeminimo ir alkoholinių gėrimų vartojimo, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys. Ir tai dar ne viskas. Vaikinui dar teks atlyginti turtinę žalą už policijos tarnybinio automobilio apgadinimą.

Šalia apgadinto automobilio buvęs 27 metų vaikinas su pareigūnais nekonfliktavo. Ant jo veido ir kojos buvo matyti muštos žaizdos, kurias galimai „užsidirbo“ per eismo įvykį. Po poros dienų šis vaikinas kreipėsi į medikus ir jam buvo diagnozuotas kojos pėdos piršto lūžis.

Pareigūnai nustatė, kad automobilis priklauso sodyboje, kurioje jis buvo rastas, gyvenančiam vyrui, pas kurį vyko išgertuvės, tačiau kuris, pirminiais duomenimis,  pasivažinėjime nedalyvavo. Kas iš automobiliu važiavusios trijulės  automobilį vairavo, jaunuoliai laiko paslaptyje, nė vienas nedrįsta prisipažinti, visi tvirtina, kad nieko nežino ir nieko neatsimena. Kadangi eismo įvykyje sužaloti net du žmonės, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir jo metu bus atlikti kriminalistinių tyrimų specialistų surinktų įkalčių tyrimas, kuris ir padės identifikuoti vairuotoją.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button