Neblaivus vairuotojas būtų užpildęs eismo įvykio deklaraciją ir išvažiavęs, bet jo nesekmei įvykio vietoje atsidūrė ne tarnybos metu pareigūnė - Reidas Official
Eismo įvykiai

Neblaivus vairuotojas būtų užpildęs eismo įvykio deklaraciją ir išvažiavęs, bet jo nesekmei įvykio vietoje atsidūrė ne tarnybos metu pareigūnė

Gruodžio 27 d., Klaipėdos r. susidūrė „Seat“ ir „Audi“ markių automobiliai. Vairuotojai būtų užpildę eismo įvykio deklaraciją, išsiskyrstę ir neblaivus vairuotojas būtų išvengęs atsakomybės. Girto vairuotojo nesekmei įvykio vietoje atsidūrė ne tarnybos metu pareigūnė.

Apie 8 val. 10 min. po tarnybos vykdama namo Klaipėdos m. PK Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnė Giedrė Jonauskienė Klaipėdos r., kelyje Vėžaičiai–Žadeikiai–Endriejavas, pastebėjo eismo įvykį – apsnigtame kelyje buvo susidūrę du automobiliai.

Pareigūnė sustojo paklausti ar nereikia pagalbos. Viena iš eismo įvykio dalyvių – automobilį „Seat“ vairavusi moteris – pasakė, kad policijai jau pranešta, tačiau ketinanti ekipažą atšaukti, nes eismo įvykio deklaraciją užsipildys patys.

Kito automobilio „Audi A4“ vairuotojo elgesys pareigūnei sukėlė įtarimų, todėl moteriai ji patarė sulaukti pareigūnų, kad jie įvertintų visas aplinkybes.

Vos kelis mėnesius Klaipėdos apskr. VPK tarnaujanti pareigūnė neapsiriko, atvykus ekipažui ir patikrinus vairuotojų blaivumą, automobilio „Audi A4“ vairuotojui, gimusiam 1989 m., buvo nustatytas 1,57 prom. neblaivumas.

Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.  

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button