Neįtikėtina avarija Vilniuje: susidūrė net 3 „Toyota Prius“ automobiliai - Reidas Official
Eismo įvykiai

Neįtikėtina avarija Vilniuje: susidūrė net 3 „Toyota Prius“ automobiliai

Pirmadienį vakare, Vilniuje, Linkmenų ir Žalgirio gatvių sankryžoje nutiko eismo įvykis, kurio metu susidūrė iš karto 3 „Toyota Prius“ markės automobiliai. Pranešimas apie šį eismo įvykį Reidas Official informacijos kanale susilaukė didžiulio bendruomenės narių susidomėjimo.

Mūsų bendruomenės nario Girmanto nuotraukoje yra užfiksuoti net 4 „Toyota Prius“ markės automobiliai. Trys automobiliai buvo eismo įvykio dalyviai, o ketvirtasis per atsitiktinumą pakliuvo į kadrą.

Eismo įvykis nutiko apie 17:00 val., bet nei vienas iš įvykyje dalyvavusiu asmenų nenukentėjo. Visiems trims „Toyota Prius“ vairuotojams prireikė policijos pagalbos, nes nei vienas iš jų nenorėjo pripažinti savo kaltės ir kartu jie nesugebėjo nuspręsti kas yra įvykio kaltininkas.

Apie įvyki Reidas Official informacijos kanale pranešė vienas iš kanalo narių, o po jo pranešimu pasipylė daugybė komentarų. Kadangi „Toyota Prius“ markės automobiliai jau kelis metus iš eilės yra pagarsėje kaip automobiliai, kurie labai dažnai dalyvauja eismo įvykiuose arba juos sukelia.

Vienas iš Reidas Official bendruomenės narių juokavo, kad avarija įvykio tikriausiai dėl to, nes kažkas į vieną vietą iškvietė trijų skirtingų pavežėjų įmonių „Toyota Prius“ automobilius.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button