Norėdamas pamokyti vairuotoją užlindusį prieš nosį sukėlė eismo įvykį (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Norėdamas pamokyti vairuotoją užlindusį prieš nosį sukėlė eismo įvykį (video)

Penktadienį ryte, Vilniuje buvo užfiksuotas įvykis, kai vairuotojas norėdamas pamokyti kitą vairuotoją, kuris užlindo į eismo juostą jam tiesiai prieš nosį sukėlė eismo įvykį.

Vaizdo įrašu iš savo automobilyje sumontuoto vaizdo registratoriaus Reidas Vilniuje informacijos kanale pasidalino vienas iš Reidas Official bendruomenės narių.

Sukeltas eismo įvykis užfiksuotas Vilniuje, Geležinio vilko gatvėje, kai Toyota markės automobilis staigiai iš antros eismo juostos persirikiuoja į pirmą, tuo pačiu užlisdamas tiesiai prieš Volkswagen vairuotojo nosį ir taip sukėlė avarinę situaciją, nes Volkswagen vairuotojui teko staigiai stabdyti.

Šis Toyota vairuotojo poelgis nepatiko Volkswagen vairuotojui, todėl galimai užvirus emocijoms jis nusprendė pamokyti avarinę situaciją sukėlusį vairuotoją. Volkswagen vairuotojas staigiai aplenkė Toyota automobilį ir užblokavo jam kelią, bet Toyota nespėjo sustoti į atsitrenkė į kelią užblokavusį automobilį.

Reidas Official bendruomenės nario pasidalintas vaizdo įrašas iš karto susilaukė daugybės Reidas Vilniuje informacijos kanalo vairuotojų komentarų. Bendruomenės nariai stebėjosi tokiu žioplu vairuotojo poelgiu.

Dėl nesuvaldytų emocijų buvo apgadinti du automobiliai, o jų vairuotojams teks užpildyti eismo deklaraciją.

Nebuvo norėta pamokyti, buvo laviruota, kad išvengti smūgio į užpakalį

Su Reidas Official susisiekė Volkswagen automobilyje buvusi moteris ir pakomentavo šią situaciją: „Situacija buvo šiek tiek kitokia, nepamokyti buvo nutarta. Baltas rav4 automobilis užlindęs sustojo su avariniu, kas vaizdo įraše taip pat puikiai matyti – degantys avarinio žibintai, buvo laviruota kad išvengti įvažiavimo į užpakalį, staigus manevras ir bandoma grįžti į savo juostą, kad nesudaryti kliūties kitiems. Deja automobilio rav4 vairuotojas nutarė įvažiuoti į šoną grįžimo momentu. Laukiant policijos pareigūnų rav4 vairuotojas paskubomis trynė savo registratoriaus medžiaga.“.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button