Seniavos pl., nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė Citybee automobilis - Reidas Official
Eismo įvykiai

Seniavos pl., nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė Citybee automobilis

Kaune, Seniavos pl., nutiko eismo įvykis, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė Citybee įmonei priklausantis automobilis.

Apie eismo įvykį buvo pranešta 21:41 val., vienoje iš socialinio tinklo Facebook grupių „Kur stovi policija Kaune“. Šios grupės narys Arvydas S., pasidalino avarijos nuotraukomis.

Liudininkų teigimu Citybee įmonei priklausančių automobiliu važiavo trys jauni vaikinai. Vairuotojas neįvertino oro ir eismo sąlygų, ir nepasirinko saugaus greičio. Nuo kelio į griovį nuvažiavęs automobilis apsivertė.

Visi trys automobilyje važiavę jauni vaikinai eismo įvykio metu nenukentėjo. Automobilių nuomos įmonei priklausantis automobilis buvo smarkiai apgadintas, kai apsivertė ant stogo.

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai, gaisrininkai ir techninė pagalba. Pareigūnai aiškinsis įvykio aplinkybes. Techninės pagalbos darbuotojas apvertė ant stogo gulėjusį automobilį ir ištraukė iš griovio. Vairuotojas privalės susimokėti Citybee įmonės paskirtą franšizę už smarkiai apgadintą automobilį.

PAPILDYTA.

Sausio 18 dieną su mumis susisiekė Citybee įmonės atstovas ir pateikė komentarą dėl nutikusio eimo įvykio.

„Atsižvelgiant į visas aplinkybes, belieka tik pasidžiaugti, kad niekas iš į minimą eismo įvykį patekusių žmonių stipriai nenukentėjo. Gaila, bet tai yra vienintelis teigiamas aspektas šį kartą. Ypač tam vairuotojui, kuris nusprendė, kad gali vairuoti ir būdamas neblaivus. Jis dar savaitgalį visam laikui neteko teisės naudotis „CityBee“ paslaugomis. Be to, jam skyrėme 2 000 EUR bauda, numatytą mūsų įmonės paslaugų teikimo sutartyje, su kuria susipažįsta visi, pradedantys naudotis „CityBee“ mobilumo paslaugomis.

Visą mūsų turimą informaciją apie eismo įvykį perdavėme jį tiriantiems policijos pareigūnams.

Norime pabrėžti, kad alkoholis ar kiti svaigalai buvo ir yra nesuderinami su „CityBee“ vertybėmis. Mes nuolatos tai komunikuojame tiek savo klientams, tiek ir visuomenei. Norėdami tai dar labiau pabrėžti, prieš metus drastiškai padidinome baudas už vairavimą apsvaigus. Tiesą pasakius, mūsų taisyklės yra griežtesnės nei Lietuvos įstatymai, nes visiems klientams taikome 0,0 promilių taisyklę. O jei ji sulaužoma, asmuo visam gyvenimui netenka teisės naudotis „CityBee“ paslaugomis ir gauna piniginę baudą. Kaip žinia, Lietuvos įstatymai numato leistiną 0,4 promilių ribą.

Prie nuosavo ar nuomoto automobilio vairo sėdantys neblaivūs vairuotojai – didžiulė Lietuvos problema. Pritariame Lietuvos policijos ir kitų įstaigų atstovų išsakytoms mintims, kad norint išspręsti šią problemą, turime veikti ne po vieną, nes tai ne kurios nors vienos institucijos ar įmonės problema – tai bendras iššūkis, kurį įveikti įmanoma tik dirbant bendrai.“ – Svajūnas Aliukonis, „CityBee“ verslo operacijų vadovas.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button