Sostinėje dėl iškritusio didelio kiekio sniego: daugybė avarijų, ant kelio krentantys medžiai ir eismo sutrikimai - Reidas Official
Eismo įvykiai

Sostinėje dėl iškritusio didelio kiekio sniego: daugybė avarijų, ant kelio krentantys medžiai ir eismo sutrikimai

Lietuvoje nuo pirmadienio jau trečią parą sninga, kelininkai dirba visą parą, bet nespėja valyti kelių. Dėl didelio kiekio iškrentančio sniego per pastarąsias dienas nutiko daug eismo įvykių, ant kelio krenta medžiai, o eismas keliuose dėl to yra paralyžiuojamas.

Reidas Official bendruomenės nariai mūsų informacijos kanaluose trečią dieną iš eilės vienas kitą perspėja dėl blogų eismo sąlygų ir didelio skaičiaus avarijų. Taip pat nariai praneša apie nepravažiuojamus kelius, kuriuose yra nukritusių medžių, todėl šiuos kelius pataria apvažiuoti kitais maršrutais.

Vilniaus mieste per pastarąsias tris paras labai daug kelių buvo užblokuoti dėl nukritusių medžių. Nuotraukomis iš medžiais užblokuotų vietų bendruomenės nariai dalinosi mūsų informacijos kanaluose.

Kelias nuo Valakampių pliažo link Nemenčinės PC „Maxima“ buvo užblokuotas vakar. Nuotrauka iš vietos pasidalino bendruomenės narys Vytautas V. Kelias nuo Antakalnio link Valakampių buvo irgi užblokuotas. Žmonės gyvenantys Valakampiuose susidūrė su sunkumais, kai turėjo grįžti po darbo namo.

Užblokuotas kelias nuo Valakampių link Nemenčinės PC „Maxima“
Užblokuotas kelias nuo Valakampių link Nemenčinės PC „Maxima“.

Medžiai krito ne tik ant kelių, bet ir ant automobilių. Naujininkuose medis užkrito tiesiai ant „Audi“ markės automobilio. Nuotrauka iš vietos pasidalino narė Natali N.

Naujininkuose ant „Audi“ markės automobilio užkrito medis.
Naujininkuose ant „Audi“ markės automobilio užkrito medis.

Dėl slidžios kelios dangos ir nepasirinkto saugaus greičio vakar nutiko avarija kelyje Kaunas – Vilnius ties Vieviu. Šiame kelyje vilkiko vairuotojas nesuvaldė savo transporto priemonės, trenkėsi į kelio atitvarą ir iki vakaro užblokavo visas šio kelio eismo juostas.

Avarija kelyje Kaunas - Vilnius: kelią užtvėrė vilkikas. Eismas paralyžiuotas.
Avarija kelyje Kaunas – Vilnius: kelią užtvėrė vilkikas. Eismas paralyžiuotas. Šaltinis: Facebook grupė „Reidas Vilniuje“

Vienas iš Reidas Official bendruomenės narių šiandien pranešė, jog nuo 6:00 val., nepravažiuojama yra Titnago gatvė dėl ant kelio užkritusių medžių.

Dėl nukritosio medžio užblokuotas kelias Titnago gatvėje
Dėl nukritosio medžio užblokuotas kelias Titnago gatvėje.

Vakar buvo pranešta, jog važiuojant nuo Antakalnio iki Rokantiškių sodų kelias per Šilo mišką yra nepravažiuojamas dėl kelių automobilių avarijos. Šioje vietoje kiekvieną žiemą nutinka ne vienas eismo įvykis dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio. Automobiliai ant staigaus posūkio čia dažnai trenkiasi į kelio atitvarą arba susiduria kaktomuša.

Dėl avarijų ir nukritusių medžių užblokuotas kelias per Šilo mišką
Dėl avarijų ir nukritusių medžių užblokuotas kelias per Šilo mišką.

Lentvario g., važiuojant nuo Trakų pl., taip pat buvo užblokuotas. Bendruomenės narys Klaidas P., pasidalino nuotrauka iš vietos.

Užblokuotas kelias Lentvario gatvėje netoli Trakų plento.
Užblokuotas kelias Lentvario gatvėje netoli Trakų plento.

Nemenčinės plentas tarp Kairėnų ir Karačiūnų taip pat buvo užblokuotas dėl nukritusio medžio. Apie įvykį pranešė ir nuotrauka iš vietos pasidalino Nerijus P.

Nemenčinės plentas tarp Kairėnų ir Karačiūnų užblokuotas dėl nukritusio medžio
Nemenčinės plentas tarp Kairėnų ir Karačiūnų užblokuotas dėl nukritusio medžio.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button