Tiesioginę transliaciją internetu „BMW“ vairuotojui baigėsi nesėkmingai - Reidas Official
Eismo įvykiai

Tiesioginę transliaciją internetu „BMW“ vairuotojui baigėsi nesėkmingai

Per tiesioginę transliaciją internetu norėjęs pasirodyti „BMW“ vairuotojas sukėlė eismo įvykį ir sužalojo gėlėmis prekiavusį vyrą.

Į Šiaulius atvažiavęs 30-metis Kelmės rajono gyventojas nutarė pasipuikuoti savo BMW bei savo vairavimo įgūdžiais ir visa tai pademonstruoti tiesioginės transliacijos metu.

Lėkdamas Architektų gatve, anot jo paties, 100 km per valandą greičiu, jis jį stebėjusiems asmenims akivaizdžiai pademonstravo, kuo baigiasi lakstymas miesto gatvėmis, kuriose maksimalus leistinas greitis – 50 km/val.

Vienu metu ir vairuodamas, ir pats save stebėdamas mobiliojo telefono ekrane, vyras, rikiuodamasis iš antros eismo juostos į pirmąją, nebesuvaldė automobilio, trenkėsi į važiuojamosios dalies bortelį, užšoko ant žaliosios vejos ir pasiekė tolokai nuo gatvės esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Buvo kovo 8-oji, tad aikštelėje stovėjo prekybininkai su gėlėmis. Viena jų, prieš atlekiant automobiliui, nuėjo į šalia prekyvietės stovintį mikroautobusą padėti užprekiautų pinigų. Ir galbūt tai buvo jos išsigelbėjimas, nes, kai jau norėjo lipti lauk, pamatė tiesiai į juos atskriejančią transporto preimonę. Mergina net nebespėjo įspėti prekyvietėje stovėjusio kolegos, kad šis pasitrauktų į šoną. Nuo BMW smūgio vyras nugriuvo ant žemės. Kliudęs čia prekybininkų stovėjusį automobilį, BMW nulėkė toliau ir, padaręs salto, sustojo pievoje.

Vairuotojas – laimės kūdikis. Nors oro pagalvių apsaugos jis nesulaukė, tačiau nenukentėjo. O štai gėlėmis prekiavusiam 28 metų vyrui medikai konstatavo kojos lūžį ir jis atsidūrė ligoninėje.

Vairuotojui dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo, dėl kurio įvyko eismo įvykis ir buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Vairuotojas buvo blaivus. Tačiau, pasirodo, blaivumas kartais protingumo neužtikrina.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button