Tragiškas įvykis Vilniuje: girtas vairuotojas užmušė pėsčiąjį ir bandė pasprukti (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Tragiškas įvykis Vilniuje: girtas vairuotojas užmušė pėsčiąjį ir bandė pasprukti (video)

Šeštadienį Vilniuje nutiko tragiškas įvykis, kurio metu girtas „VW Golf“ markės automobilio vairuotojas užmušė pėsčiąjį ir bandė pasišalinti iš įvykio vietos. Įvykio liudininkai sulaikė iš sukelto eismo įvykio pasprukti bandžiusį vairuotoją, o sulaikymo vaizdo įrašu buvo pasidalinta socialiniame tinkle Facebook.

Apie įvykį 16:25 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių Raimondas D. Įvykio liudininkas pasidalino nuotrauka iš įvykio vietos.

Liudininkų teigimu „VW Golf“ Liepkalnio g. ir Žirnių g. sankryžoje rėžėsi į stulpą, o nuverstas stulpas krito ant prie pėsčiųjų perėjos stovėjusio maždaug 50 metų vyro.

Iš karto po sukelto eismo įvykio „VW Golf“ vairuotojas šoko iš savo automobilio ir pradėjo bėgti, bet įvykį matę liudininkai pradėjo jį gaudyti ir sulaikė. Vienas iš Reidas Official bendruomenės narių Rafal O. užfiksavo avariją sukėlusio vyro sulaikymą ir vaizdo įrašu pasidalino Reidas Vilniuje informacijos kanale.

Į įvykio vietą atvykę medikai iš karto pradėjo gaivinti vyrą ant kurio užkrito stulpas, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Policijos pareigūnai paprašė „prasipūsti“ į alkotesterį eismo įvykį sukėlusio vyro. Paaiškėjo, jog jis yra visiškai girtas, kai alkotesteris parodė virš 3 promilių.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis: Rafal O. / Reidas Vilniuje

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button