Tragiški eismo įvykiai antradienį: mirtinai partrenkta pėsčioji, žuvęs vairuotojas ir keleivė - Reidas Official
Eismo įvykiai

Tragiški eismo įvykiai antradienį: mirtinai partrenkta pėsčioji, žuvęs vairuotojas ir keleivė

Sausio 11 d., antradienį, Lietuvoje buvo registruojami eismo įvykiai, kurių metų nukentėjo pėstieji, vairuotojai, keleiviai ir buvo apgadintos transporto priemonės.

Apie 5.10 val. Panevėžyje, S. Kerbedžio g., automobilis „VW“, vairuojamas vyro (g. 1966 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo staiga į važiuojamąją kelio dalį ne pėsčiųjų perėjoje išėjusią moterį (g. 1958 m.).

Apie 9.19 val. Panevėžyje, Klaipėdos – Ateities g. sankryžoje, vyras (g. 1969 m.) vairuodamas automobilį „VW“ nepastebėjo ir nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „TOYOTA“, kurį vairavo moteris (g. 1959 m.). Po medikų apžiūros vairuotojams paskirtas ambulatorinis gydimas.

Apie 17.09 val. Panevėžyje, J. Janonio g., moteris (g. 1986 m.) vairuodama automobilį „PEUGEOT“ nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atstumo, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiuojanti automobilį „PEUGEOT“, kurį vairavo vyras (g. 1981 m.). Moteriai po medikų apžiūros paskirtas ambulatorinis gydimas.

Apie 21 val. Panevėžio r., kelio Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys 44-ame km, automobilis „Toyota Prius“, vairuojamas vyro (g. 1984 m.), išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Renault Espace“, vairuojamu vyro (g. 1972 m.).

Eismo įvykio metu žuvo „Renault Espace“ vairuotojas ir keleivė (g. 1994 m.) bei sužalotas kartu važiavęs vyras (g. 1994 m.) ir automobilio „Toyota Prius“ vairuotojas, kurie perduoti medikams.

Apie 17.40 val. Jonavoje, Chemikų g., automobilį „VW Cady“ vairavęs vyras (g. 1977 m.), pirminiais duomenimis, važiuodamas atbuline eiga kliudė dvi moteris (g. 1974 m., g. 1946 m.). Moterys dėl patirtų sužalojimų pristatytos į gydymo įstaigą. 

Apie 18.35 val. Kaune, Vytauto ir Romuvos g. sankryžoje, automobilis „VW Golf“, vairavuojamas moters (g. 1997 m.), kliudė dviračiu važiavusį vyrą (g. 1982 m.). Pastarasis dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.  

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button