Vilniuje neblaivaus vairuotojo naktį partrenkta moteris žuvo vietoje - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje neblaivaus vairuotojo naktį partrenkta moteris žuvo vietoje

Naktį Vilniuje, Antakalnio g., apie 00:30 iš antradienio į trečiadienį nutiko eismo įvykis, kurio metu neblaivus automobilio vairuotojas partrenkė dviratininkę. Moters gyvybė užgeso įvykio vietoje.

Apie eismo įvykį 00:56 pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių Reidas Vilniuje „Telegram“ informacijos kanale. Vaikinas pasidalino vaizdo įrašu iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis „Hyundai“ markės automobilio vairuotojas važiavęs Antakalnio gatve nepastebėjo ta pačia kryptimi važiavusios dviratininkės. Automobilis partrenkė dviratininkę likus apie 30 metrų iki sankryžos su M.K. Oginskio gatve.

Vilniuje neblaivaus vairuotojo naktį partrenkta moteris žuvo vietoje
Partrenktos moters dviratis nublokštas iki sankryžos. Šatinis: Hibridinis paparacas.

Dviratininkė nuo smūgio buvo nublokšta iki sankryžos kartu su dviračiu. Manoma, jog vairuotojas nepasirinko saugaus leistino važiavimo greičio, o taip pat viską apsunkino tamsus paros laikas su blogu matomumu bei alkoholis vairuotojo kraujyje.

Po to, kai „Hyundai“ partrenkė moterį važiavusią dviračiu pats automobilis sustojo maždaug už šimto metrų nuo įvykio vietos.

Vilniuje neblaivaus vairuotojo naktį partrenkta moteris žuvo vietoje
Apgadintas Huyndai automobilis, kuriuo buvo partrenkta dviratininkė. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Automobilio vairuotojas, 36 metų vyras, teigė, jog iš pradžių net nesuprato, kad partrenkė žmogų. Vyras pamanė, jog sprogo automobilio padanga, bet sustojęs už šimto metrų nuo įvykio vietos pamatė, jog keleivio pusėje sudaužytas priekinis stiklas. Supratęs, jog sprogo ne padanga, o buvo partrenktas žmogus, vyras nubėgo į susidūrimo vietą.

Skaityti  Pirmadienį šalies keliuose - užregistruoti 55 eismo įvykiai, sužeisti 22 žmonės (iš jų 7 nepilnamečiai)

Į įvykio vietą atvykę medikai mėgino išgelbėti maždaug 30 metų partrenktos moters gyvybę, bet nesėkmingai. Dviračiu važiavusi moteris žuvo įvykio vietoje.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button