Vilniuje užfiksuotas automobilio ir el. paspirtuko vairuotojų konfliktas „dviračių gatvėje“ baigėsi nuleista padanga (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje užfiksuotas automobilio ir el. paspirtuko vairuotojų konfliktas „dviračių gatvėje“ baigėsi nuleista padanga (video)

Vilniuje užfiksuotas pirmasis konfliktas tarp automobilio ir elektrinio paspirtuko bei dviračių vairuotojų „dviračių gatvėje“ baigėsi nuleista padanga.

Nuo 2022 m. birželio 1 d. įsigaliojus naujoms kelių eismo taisyklėms tikriausiai dar ne visi vairuotojai spėjo su jomis susipažinti. Galimai ne visi šalies vairuotojai kol kas žino apie naują ženklą ir „dviračių gatvę“.

Įvykio vaizdo įrašu Reidas Vilniuje informacijos kanale pasidalino vienas iš bendruomenės narių.

Vilniuje dar net nepraėjus savaitei po naujų taisyklių įsigaliojimo užfiksuotas pirmas konfliktas tarp „BMW“ markės automobilio vairuotojo ir elektriniu paspirtuku bei dviračiu „dviračių gatve“ važiavusiais asmenimis. Užfiksuota konflikto vaizdo medžiaga pasidalino dviračio vairuotojas soc. tinklo „Facebook“ grupėje „Lietuvos dviratininkų bendrija“.

Pirminiais duomenimis konfliktas įvyko sekmadienį (birželio 5d.), Vilniuje, M.K. Čiurlionio g., kuri nuo birželio 1 d. tapo „dviračių gatve“. Čia kelio nepasidalino „BMW“ markės automobilio vairuotojas ir elektriniu paspirtuku ir dviračiais važiavę vyrai.

„BMW“ vairuotojas užkirto kelią paspirtuku važiavusiam vyrui ir vairuotojai apsižodžiavo. Tuomet elektriniu paspirtuku važiavęs vyras „BMW“ vairuotojui užblokavo kelią, pasiūlė sustoti, iškviesti policijos pareigūnus ir išsiaiškinti konfliktą jų akivaizdoje. Automobilio vairuotojas nusprendė nestoti ir nelaukti policijos pareigūnų bei pradėjo važiuoti į priekį.

Skaityti  Girta „Mazda“ vairuotoja važiavusi atbuline eiga trenkėsi į „Mercedes“, o išlipusi iš automobilio pasišalino iš įvykio vietos

Pravažiuodamas pro jam kelią užblokavusį vyrą jis užvažiavo ant galinės elektrinio paspirtuko padangos, ko pasėkoje išsileido „BMW“ galinė padanga.

Išgirdęs išsileidžiančios padangos garsą, automobilio vairuotojas staigiai sustojo ir išlipo iš transporto priemonės, kad pažiūrėtų kas nutiko. Išlipęs ir pamatęs, jog išsileido automobilio galinė padanga vyras sutriko. Pamatęs, jog įvykį filmuoja dviračio vairuotojas, vyras paklausė: „nufilmavai viską?“.

Kelioms sekundėms po to, kai automobilis užvažiavo ant paspirtuko ir išsileido jo padanga vaizdo įrašas nutrūksta.

Konflikto ir įvykio aplinkybėms išsiaiškinti į vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

3.7/5 - 28 balsas(-ai)
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button