Darbuotojai iš įmonės pavogė 1100 litrų dyzelino ir inscenizavo įsibrovimą, bet pamiršo apie vaizdo kameras - Reidas Official
Kriminalai

Darbuotojai iš įmonės pavogė 1100 litrų dyzelino ir inscenizavo įsibrovimą, bet pamiršo apie vaizdo kameras

Raseinių rajone įmonė pranešė, jog į jų patalpas įsibrovė vagišiai ir pavogė 1100 litrų dyzelino.

Kai vasario 2-osios rytą Raseinių rajone, Kalnujų seniūnijoje, esančioje bendrovėje į darbą susirinko darbuotojai, iš karto pastebėjo, jog čia būta nekviestų svečių. Apie tai bylojo išdaužta vieno angaro stiklo pluošto plokštė ir iš dviejų angare stovėjusių kombainų dingęs dyzelinas. Iš viso buvo pavogta apie 1100 litrų degalų, kurių bendra vertė siekė 720 eurų.

Pirmas įspūdis – vagys pro skylę pateko į angaro vidų ir įvykdė vagystę. Tačiau pirmas įspūdis buvo apgaulingas. Vagišiai to ir siekė – suklaidinti bendrovės administraciją bei policijos pareigūnus.

Raseinių rajono policijos komisariato tyrėjai, pradėję šios vagystės tyrimą, iš karto pasidomėjo, ar bendrovės teritorija stebima vaizdo kameromis. Jų buvimas įmonėse labai prisideda prie turto apsaugos.

Šįkart jų buvimas irgi tapo reikšmingas – jos tapo nebyliomis, tačiau akivaizdžiomis nusikaltimo liudytojomis. Paaiškėjo, kad niekas pro išdaužtą angaro ertmę į angarą nelindo. Vagišiai į angarą pateko civilizuotai, pro jo duris ir lauk iškeliavo taip pat pro jas, tik išdaužę angare skylę ir inscenizavę įsibrovimą pro ją. Ilgapirščiams patekti į angarą pro duris problemų nebuvo, nes, kaip paaiškėjo, tai buvo šios bendrovės darbuotojai – pats teritoriją saugantis sargas ir traktorininkas.

Šeštadienio vakarą bendrovės teritorijoje, išskyrus sargą, daugiau darbuotojų nebuvo. Bet atsirado. Atėjo šioje bendrovėje dirbantis traktorininkas. Abu vyrai pasuko į angarą, į jo vidų sargas atvairavo dar ir savo automobilį.

Po kurio laiko vienas jų iš angaro išėjo pėsčiomis, kitas – išvažiavo savo automobiliu, prikrautu pilnais kanistrais dyzelino. Demaskuoti vyrai, prisipažino įvykdę dyzelino vagystę bei jau spėję degalus sunaudoti.

Nors 56 metų sargas bei 53 metų traktorininkas dėl padarytos nusikalstamos veikos gailėjosi ir atlygino bendrovei padarytą turtinę žalą, tačiau dėl vagystės jiems pareikšti įtarimai ir jų laukia baudžiamoji atsakomybė.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button