Kauno policijos pareigūnai sulaikė „BMW“ apvogusius jaunus vyrus - Reidas Official
Kriminalai

Kauno policijos pareigūnai sulaikė „BMW“ apvogusius jaunus vyrus

Šiąnakt, kovo 31 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip įtariama, buvo nusitaikę į automobilio „BMW“ dalis.                                 

Kovo 31 d. apie 02.20 val. Kaune, Bitininkų g., įsibrovus į automobilį „BMW 520“, iš jo pavogtas vairas ir prietaisų skydelis. Policijos pareigūnai, sekdami „karštais pėdsakais“, sulaikė du nusikalstamą veiką galimai padariusius kauniečius (g. 1997 m., g. 1995 m.). Jauni kauniečiai policijos pareigūnams gerai žinomi – abu jau yra teisti už panašias nusikalstamas veikas. 

Kauno apskr. VPK  Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda, arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.      

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button