Ketvirtadienį siautėję ilgapirščiai vogė automobilių žibintus ir kitas dalis - Reidas Official
Kriminalai

Ketvirtadienį siautėję ilgapirščiai vogė automobilių žibintus ir kitas dalis

Ketvirtadienį buvo sulaukta pranešimų apie apvogtus automobilius. Daugiausiai pranešimų buvo sulaukta apie pavogtus automobilių žibintus.

Apie 5 val. 37 min. Vilniuje, Fabijoniškių g., pastebėta, kad išdaužius automobilio „Volvo V70“ durelių lango stiklą, pavogta priekiniai žibintai, priekinės grotelės. Nuostolis – 1 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 8 val. 40 min. Vilniuje, Jeronimo Ralio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad pavogta automobilio „Porsche Cayman“ bamperis bei priekinių žibintų davikliai. Nuostolis – 5 000 eurų. turtinė žala.

Apie 8 val. 40 min. Vilniuje, Jeronimo Ralio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad pavogta automobilio „Mercedes Benz E350“ priekiniai žibintai. Nuostolis – 6 600 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 9 val. Vilniuje, Gabijos g., pastebėta, kad pavogta automobilio „Porsche“ priekiniai žibintai, apibraižyta bamperis. Nuostolis – apie 2 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 09.00 val. Kaune, Plytinės g., nuo automobilio „Audi A3“ pavogti keturi ratai su padangomis. Padaryta turtinė žala siekia apie 2000 eurų. 

8.00 val. pranešta, kad Panevėžyje., Amerikos g., išdaužus automobilio „BMW“ stiklą, pavogtas multifunkcinis vairas, prietaisų skydas, multimedija su valdymo skydu, perjungimo svirtis ir vyriška striukė. Nuostolis tikslinamas.

8.31 val. pranešta, kad Panevėžio r., Dembavos k., išdaužus automobilio „BMW“ stiklą pavogta navigacija.

16.20 val. pranešta, kad Panevėžyje, J. Basanavičiaus g., pavogtas, nerakintas su rakteliais viduje, automobilis „VW“. Nuostolis – 1500 eurų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button