Pareigūnai į kurą pasikėsinusius asmenis sulaikė per 15 minučių (video) - Reidas Official
Kriminalai

Pareigūnai į kurą pasikėsinusius asmenis sulaikė per 15 minučių (video)

Ankstyvą penktadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos policijos pareigūnai sulaikė tris vyrus, kurie, kaip įtariama, buvo nusitaikę į Kauno rajone stovinčių sunkvežimių kurą. Vaizdo įrašas pateiktas žemiau.

Reagavimo valdybos pareigūnai į iškvietimą išskubėjo, po pranešimo, jog šiandien, birželio 17 d., apie 03.45 val. Kauno rajone, Žemaitkiemio k. esančioje bendrovės teritorijoje sukiojasi įtartini asmenys, kurie į teritoriją atvyko su automobiliu „Audi“. Transporto priemonės valstybiniai numeriai buvo uždengti.

Į įvykio vietą nuvykus policijos pareigūnams, nuogąstavimai pasitvirtino, pareigūnai žaibiškai, jau po 15 minučių, sulaikė iš įvykio vietos sprunkančius tris Moldovos piliečius (g. 2002 m.; g. 1980 m.; g. 1996 m.). „Audi“ automobilyje policijos pareigūnai aptiko apie 200 litrų kuro. 

Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. 

Skaityti  Paleistas eismas per naujai pastatytą tiltą Kaune

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokuroras Vidas Kilinskas. 

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button