Trakų policijos pareigūnai išėmė 540 l galimai vogtų degalų (video) - Reidas Official
Kriminalai

Trakų policijos pareigūnai išėmė 540 l galimai vogtų degalų (video)

Policijos pareigūnai pastebi, kad visuomet, kai tik išauga degalų kainos, fiksuojamas jų vagysčių pagausėjimas. Degalai vagiami degalinėse, išsiurbiami kiemuose iš stovinčių automobilių bakų, stovėjimo aikštelėse iš krovininių vilkikų.

Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai kovo mėnesį vykdo tikslines priemones tokio pobūdžio vagystėms užkardyti bei sulaikyti jas darančius asmenis bei asmenis, superkančius ir perparduodančius vogtus degalus.

Vienos iš tokių priemonių metu, kovo 17 d. apie 11 val. 20 min. Lentvaryje Trakų rajono policijos pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „VW Transporter“. Jo salone buvo 18 pilnų 30 l talpos bakelių su dyzelinu, iš viso apie 540 l kuro be įsigijimą patvirtinančių dokumentų. Be to, automobilio salone rasta ir šlangelė su siurbliu kurui siurbti iš vienos talpos į kitą.

Pareigūnai aiškinasi dyzelino atsiradimo kelius pas 27-erių metų amžiaus Lentvario gyventoją.

Pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str.).

Piliečiui gresia bauda nuo dviejų tūkstančių iki penkių tūkstančių penkių šimtų devyniasdešimt eurų su kuro konfiskavimu.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button