Eismo ribojimai - paskelbtos visų blokpostų vietos - Reidas Official
Saugus eismas

Eismo ribojimai – paskelbtos visų blokpostų vietos

Vyriausybei paskelbus, jog nuo Gruodžio 16 dienos iki Sausio 3 dienos bus pradėti eismo ribojimai, Facebook socialiniame tinkle pradėjo kaip grybai po lietaus augti naujos grupės. Šios grupės skirtos informacijos dalinimuisi apie eismo kontrolės punktus.

Tokio pobūdžio grupių yra sukurta ne viena, bet nei vienoje iš jų nėra jokios konkrečios informacijos. Šių grupių nariai ieško įvairiausių būdų kaip apvažiuoti eismo kontrolės punktus, kad išvengti patikrinimo.

Dauguma šiose grupėse esančių narių reiškia savo nepasitenkinimą vyriausybės priimtu sprendimu. Susibūrė į grupes jie ieško įvairių būdų kaip galima apvažiuoti blokpostus, kad išvengti patikrinimo, bet tokie yra tikrai ne visi. Eismo ribojimai sukėlė labai daug klausimų, o atsakymų žmonės ieško tokio pobūdžio grupėse.

Kita dalis narių tiesiog nori sužinoti jiems aktualią informaciją, bet ne tam, kad apeitu ribojimus. Daugumai žmonių tiesiog reikia nuvykti į kitą savivaldybę darbo reikalais arba dėl kitų svarbių priežasčių. Taip pat žmonės šiose grupėse teiraujasi kokius dokumentus ar įrodymus reikia pateikti pareigūnams jeigu jie tikrai turi neatidėliotinų priežasčių išvykti iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų.

Eismo ribojimai ir kita aktuali informacija iš mūsų šalies kelių

Mūsų bendruomenės nariai taip pat jau antrą dieną iš eilės dalinasi informacija apie eismą ribojančius kontrolės punktus. Reidas Official informacijos kanaluose vakar pasirodė pranešimas, kuriame yra nurodytos vietos kur yra įrengti eismo kontrolės punktai valstybinės reikšmės keliuose. Šiandien vienas iš narių pasidalino žemėlapių, kuriame yra surinkta informacija apie visus žinomus eismą ribojančius kontrolės punktus visoje Lietuvoje. Žemėlapį ir informaciją apie eismo kontrolės punktus galite stebėti internetiniame puslapyje ArcGIS.

Eismą ribojančių kontrolės punktų žemėlapis. Nuotrauka ArcGIS.
Eismą ribojančių kontrolės punktų žemėlapis. Nuotrauka ArcGIS.

Eismo kontrolės punktai visoje Lietuvoje

Primename, jog mūsų šalyje yra įrengta apie 250 eismą ribojančių kontrolės punktų. Kiekviename iš jų dirba policijos pareigūnai, o jiems padeda Viešojo saugumo pareigūnai, Šaulių sąjunga, Karo policija ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Taip pat į pagalbą yra pasitelkti trikojai greičio matuokliai ir dronai, kurie stebi ir fiksuoja asmenų judėjimą tarp savivaldybių.

Bandantiems apeiti ribojimus gresia didelės baudos

Visus mūsų šalies gyventojus raginame likti namuose jeigu neturite neatidėliotinų ir skubių priežasčių išvykti iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų. Primename, jog prie kiekvieno blokposto pareigūnai tikrina ir teiraujasi dėl kokios priežasties norite vykti į kitą savivaldybę, o už bandymą apeiti ribojimus gresia bauda nuo 500 eurų iki 1500 eurų.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button