Judėjimo ribojimų kontrolės planas, baudos ir netikėti patikrinimai bet kur ir bet kada - Reidas Official
Saugus eismas

Judėjimo ribojimų kontrolės planas, baudos ir netikėti patikrinimai bet kur ir bet kada

Pirmadienį Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija išplatino pranešimą, kuriame pranešė, jog artimiausiu metu policija turėtų pateikti planą dėl judėjimo ribojimų kontrolės.

Primename, jog sausio 3 dieną asmenų judėjimo ribojimas tarp savivaldybių buvo pratęstas iki sausio 31 dienos. Pareigūnai atkreipė dėmesį į tai, jog šalies gyventojai jau žino kur ir kada yra įrengti stacionarūs eismo kontrolės postai, todėl nuo sausio 3 dienos bus mažiau tolerancijos tiems, kurie piktybiškai bando apeiti apribojimus.

Naujai priimtas sprendimas dėl asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimo iki sausio 31 dienos bus dar kartą peržiūrėtas sausio 17 dieną. Artimiausiu metu Lietuvos policija pateiks planą dėl judėjimo ribojimų kontrolės sausio mėnesį.

Šiuo metu yra žinoma, jog pareigūnai sausio mėnesį skirs daugiau dėmesio mobiliems eismo kontrolės postams, kad šalies gyventojams būtų sunkiau apeiti judėjimo ribojimus. Visą šį mėnesį bus skiriama daugiau dėmesio ir taikomi netikėtumo faktoriai, kurie bus orientuoti į žmones, kurie piktybiškai nesilaiko nustatytų reikalavimų.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button