Paskelbtos vietos, kuriose įrengti eismą ribojantys blokpostai valtybinės reikšmės keliuose - Reidas Official
Saugus eismas

Paskelbtos vietos, kuriose įrengti eismą ribojantys blokpostai valtybinės reikšmės keliuose

Lietuvos vyriausybė nusprendė, jog nuo Gruodžio 16 dienos iki Sausio 3 dienos bus ribojamas eismas tarp savivaldybių. Miestuose prie įvažiavimų yra įrengti blokpostai eismo kontrolei.

Kiekviename patikros punkte dirba policijos pareigūnai. Jiems taip pat padeda Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, Šaulių sąjunga, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Karo policija.

Blokpostų pagalba yra bandoma kontroliuoti eismą tarp savivaldybių, kad sumažinti naujų užsikrėtimų mūsų šalyje skaičių. Vairuotojų teiraujamasi kur jie keliauja ir kokiu tikslu. Jeigu vairuotojas neturi svarios priežastis kodėl nori kirsti savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribas, tai pareigūnai paprašo apsisukti ir važiuoti atgal.

Bandant kontroliuoti eismą į pagalbą yra pasitelkti trikojai greičio matuokliai, kurie fiksuoja iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų išvažiuojančius žmones. Vėliau šiems asmenims gali būti užduodami klausimai kur ir dėl kokios priežasties jie važiavo.

Paskelbus informaciją, jog Lietuvoje bus ribojamas eismas tarp savivaldybių, socialiniuose tinkluose kilo šurmulys. Žmonės išsigando ir jiems kilo labai daug klausimų kaip viskas vyks ir kaip jie turėtų elgtis jeigu jiems neišvengiamai reikia nuvažiuoti į kitą savivaldybę.

Eismas yra ribojamas tarp savivaldybių, išskyrus šiuos atvejus: kai vykstate į savo gyvenamosios vietos savivaldybę, į savo darbo vietą kitoje savivaldybėje, į artimojo ar giminaičio laidotuves kitoje savivaldybėje, į oro, jūrų uostus, autobusų stotis, dėl sveikatos priežiūros paslaugų arba jeigu turite kitų neatidėliotinų priežasčių. Eismo ribojimai vyks nuo 2020 metų gruodžio 16 d. 00:00 val. iki 2021 metų sausio 3 d. 24:00 val.

Blokpostai ir kita aktuali informacija apie Lietuvos kelius

Tikriausiai kiekvienas asmuo, kuris turi svarią priežastį kirsti savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribas, nori žinoti kada ir kur yra įrengti blokpostai, kuriuose dirba pareigūnai ir kontroliuoja transporto priemonių judėjimą. Reidas Official bendruomenės nariai kiekvieną dieną dalinasi aktualia informacija apie eismo kontrolę ir blokpostus mūsų informacijos kanaluose.

Eismo kontrolė valstybinės reikšmės keliuose

Internetinis puslapis www.eismasinfo.lt paskelbė informaciją apie blokpostus, kurie yra įrengti valstybinės reikšmės keliuose. Jų internetiniame puslapyje galima stebėti kur yra blokpostai. Žemiau yra pateikta nuotrauką apie paskelbtus kontrolės punktus.

Eismo kontrolė valstybinės reikšmės keliuose
Eismo kontrolė valstybinės reikšmės keliuose

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button