Trikojo užfiksuotam ir pareigūnei grasinusiam vairuotojui - teistumas ir solidi bauda - Reidas Official
Saugus eismas

Trikojo užfiksuotam ir pareigūnei grasinusiam vairuotojui – teistumas ir solidi bauda

Trikojų greičio matuokliu naudojimu yra nepatenkinti dauguma mūsų šalies vairuotojų. Vienas iš tokių vairuotojų, kuris buvo užfiksuotas trikojo, kai viršija leistiną važiavimo greitį sugalvojo sugrįžti į vietą ir pagrasinti greičio matuoklį prižiūrinčiai pareigūnei.

Informaciją apie šį įvykį paskelbė Lietuvos policija.

2020 m. sausio 18 d. asmuo, nepatenkintas tuo, kad greičio matuokliu „trikoju“ buvo užfiksuotas jo viršytas greitis, priėjęs prie Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnės, panaudodamas psichinę prievartą, grasindamas su ja susidoroti, reikalavo patraukti prietaisą matuojantį greitį.

Marijampolės apylinkės teismas dėl anksčiau minėto įvykio, pripažino asmenį kaltu padarius nusikalstamą veiką numatytą LR BK 287 str. 1 d. (Grasinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui) ir skyrė jam 3500 eurų baudą. Taip pat į bausmę įskaitė laikinajame sulaikyme išbūtą vieną parą, dėl ko bausmę sumažino iki 3400 eurų.

Policijos pareigūnus sąžiningai vykdančius savo pareigas gina įstatymai. Jų apsaugą Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate įgyvendina Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius. Į bet kokį mėginimą nusikalstamai paveikti policijos pareigūnus, kiekvienu atveju bus reaguojama nedelsiant ir principingai.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Šaltinis
Lietuvos policija
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button