Vairuotojui tempusiam roges su vaikais bauda ir teisių atėmimas (video) - Reidas Official
Saugus eismas

Vairuotojui tempusiam roges su vaikais bauda ir teisių atėmimas (video)

Lietuvos policija šiandien išplatino pranešimą apie įvykį, kuris nutiko dar Sausio 9 dieną. Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti vaizdo įrašas, kuriame matoma, jog Toyota Prius automobilio vairuotojas tempia roges su vaikais. Praėjus kažkuriam laikui pareigūnai išsiaiškino kas vairavo automobilį, skyrė vairuotojui baudą ir atėmė vairuotojo teises.

Viename naujienų portalų sausio pradžioje pasirodžius vaizdo įrašui, kuriame užfiksuotas automobilis „Toyota Prius“, snieguotu keliu tempiantis rogučių sąstatą, ir taip sukeliantis pavojų tiek patiems keleiviams, tiek kitiems eismo dalyviams, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai ėmė tikrinti viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją. Galiausiai šiandien vairavusiam vyrui paskirta ir bauda, ir teisės vairuoti atėmimas.

Sausio 9 d. 16.00 val. Kaune, K. Grybausko–Vilties g., automobilis „Toyota Prius“ prisirišęs tempė rogutes. Nors vaizdo įraše užfiksuoto automobilio numeriai nesimatė aiškiai, pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad jį vairavo vyras (gim. 1971 m.).

Kaunietis rogutėmis traukė savo vaikus, taip nesaugiai nusprendęs kartu su mažaisiais pasidžiaugti pirmu sniegu ir papramogauti, nesusimąstydamas apie skaudžias galimas tokio elgesio pasekmes.

Vairuotojui šiandien surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. Jam paskirta 225 eurų bauda ir 12 mėnesių atimta teisė vairuoti.

Pareigūnai primena, kad žiemos pramogomis reikia mėgautis atsakingai, saugant savo ir aplinkinių sveikatą bei laikantis Kelių eismo taisyklių.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Šaltinis
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button