Nepakeistos padangos, ar policija baus vairuotojus, kurie nespėjo jų pasikeisti? - Reidas Official
Technika

Nepakeistos padangos, ar policija baus vairuotojus, kurie nespėjo jų pasikeisti?

Artėjant laikui, kai automobilių padangos iš žieminių turi būti keičiamos į vasarines kyla klausimas: ką daryti jeigu dėl judėjimo apribojimų ir karantino vairuotojai nespėjo jų pasikeisti? Ar policijos pareigūnai baus vairuotojus laiku nespėjusius pasikeisti padangas?

Šiandien Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija išplatino pranešimą, kuriame pranešė apie padangų keitimo terminą ir pareigūnų elgesį dėl to.

Vyriausybei pritarus Susisiekimo ministerijos siūlymui pratęsti žieminių padangų keitimo terminą, vairuotojų, kurie nespės pasikeisti žieminių padangų pagal Kelių eismo taisykles, policija nebaus. Dėl judėjimo apribojimų tarp savivaldybių, siūloma pratęsti padangų keitimų terminą iki gegužės 10 d.

„Saugaus eismo automobilių keliais įstatymas numato prievolę transporto priemonių savininkams pasikeisti žiemines padangas. Tačiau dėl įvestų judėjimo ribojimų tiems, kurie neturės galimybių tai padaryti, patikiname, kad policija dėl to vairuotojų nebaus. Šiuo metu svarbiausia mažinti žmonių kontaktų skaičių ir išvengti nebūtinų kontaktų“, – pabrėžia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Kelių eismo taisyklės numato, kad dygliuotas padangas draudžiama eksploatuoti nuo balandžio 10 iki spalio 31 dienos.

Per karantiną autoservisams dirbti neuždrausta, tačiau privaloma laikytis itin griežtų reikalavimų – vairuotojus aptarnauti saugiu atstumu, privaloma dezinfekuoti ir automobilius.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Šaltinis
Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button