Magnetinis automobilinis telefono laikiklis MATL-01

5.99 

Pristatymo terminai:
Pristatymas per 2-3 d.d.

Garantija pirkėjui:
14 dienų grąžinimo garantija

Neturime

Kompaktiškas, patogus ir stiprus L formos magnetinis telefono laikiklis automobiliui

Užtikrins saugų vairavimą naudojantis navigacija, klausant muzikos arba skambinant. Telefono laikiklio viduje yra įmontuoti 5 stiprūs magnetai ir poroje su metaline plokšte, kuri yra klijuojama ant mobiliojo telefono nugarėlės arba dėklo jie užtikrina, kad telefonas saugiai laikytusi ant laikiklio.

Saugus ir tvirtai prisispaudžiantis telefono laikiklio spaustukas

Automobilinio telefono laikiklio L tipo spaustukas tvirtai prisitvirtina oro ventiliacijos angoje, nenukrenta net važiuojant per nelygumus, posūkiuose, stabdant ar didinant greitį. Tinka daugumai automobilių oro išleidimo angų. Suderinamas su įvairiomis transporto priemonėmis, tokiomis kaip automobiliai, visureigiai, sunkvežimiai, o minkšta silikoninė medžiaga vidinėje spaustuko dalyje apsaugo oro išleidimo angą nuo įbrėžimų.

Magnetinio telefono laikiklio naudojimas viena ranka

Automobilinis magnetinis telefono laikiklis lengvai montuojamas automobilio oro išleidimo angoje. Telefoną patogu viena ranka padėti ar nuimti nuo laikiklio. Mobilusis telefonas gali būti pritvirtintas ant laikiklio horizontaliai ir vertikaliai.

Rekomenduojame metalinę plokštę priklijuoti ant mobilaus telefono nugarėlės arba dėklo, kad įrenginys laikytusi ant laikiklio tvirtai. Nerekomenduojame metalinės plokštės naudoti po telefono dėku, nes taip telefonas ant laikiklio laikysis silpniau.

Suderinami telefonų modeliai: automobilinis magnetinis telefono laikiklis yra suderinamas su visais iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Nokia, LG, CAT, OnePlus, Sony, Motorola ir kitų gamintojų mobiliųjų telefonų modeliais.

Komplektą sudaro:
1 vnt. magnetinis telefono laikiklis.
2 vnt. magnetinė metalinė plokštė.

Svoris 0.060 kg
Išmatavimai 11.1 × 7.5 × 5.1 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Magnetinis automobilinis telefono laikiklis MATL-01”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button