Priežastys, kodėl telefono laikiklis automobiliui yra naudingas pirkinys 2022
Automobilių prekės

Priežastys, kodėl telefono laikiklis automobiliui yra naudingas pirkinys

Mobilusis telefonas dažniausiai yra laikomas kišenėje, rankinėje arba rankoje, bet kur jį laikyti, kai vairuojate? Naudotis mobiliuoju telefonu laikant jį rankoje, kai vairuojate automobilį yra pavojinga ir tai draudžia kelių eismo taisyklės. Visai kitas reikalas, kai transporto priemonėje turite laikiklį telefonui.

Telefono laikiklis automobiliui praverčia, kai vairuodami turite atsakyti į svarbius telefono skambučius. Tai yra tik viena iš priežasčių kodėl laikiklis išmaniajam įrenginiui yra naudingas pirkinys. Automobilinis telefono laikiklis šiais laikais gali atlikti daugiau nei tik laikymo funkciją, kol vairuojate. Yra tokių laikiklių, kurie turi išmanaus telefono krovimo funkciją, todėl kelionėje įrenginį galima įkrauti. Tuo pačiu metu, kol įrenginys yra kraunamas galima klausytis mėgstamos muzikos arba naudotis navigacija. Dažniausiai telefonų laikikliai automobiliui yra reguliuojami, todėl kelionėje naudojantis navigacija išmanusis įrenginys gali būti laikomas vertikalioje arba horizontalioje padėtyje. Naudotis išmaniuoju turint laikiklį yra labai paprasta ir patogu. Galima jį valdyti vienu pirštu arba naudojantis balso atpažinimo funkcija net nenuleidžiant rankų nuo vairo, kurią turi beveik visi šiuolaikiniai išmanūs telefonai.

Telefono laikiklis automobiliui dažniausiai pritvirtinamas: oro ventiliacijos angoje, prie prietaisų skydelio arba priekinio stiklo.

Automobilinis telefono laikiklis tinka standartinėms oro ventiliacijos angoms. Netinka apvalioms angoms.
Automobilinis telefono laikiklis tinka standartinėms oro ventiliacijos angoms. Netinka apvalioms angoms.

Yra du pagrindiniai automobilinių telefonų laikiklių tipai: laikikliai, pritvirtinami prie oro kondicionieriaus angos, ir laikikliai, pritvirtinami prie prietaisų skydelio ar priekinio stiklo. Jei transporto priemonė turi standartinę oro kondicionieriaus ventiliacijos angą, yra daug gerų variantų, tačiau atkreipkite dėmesį, kad jie neveiks su apskritomis angomis. Prietaisų skydelio ir priekinio stiklo laikikliai yra universalesni. Kai kurie pritvirtinami su siurbtuko pagalba. Kiti naudoja automobilių klasės klijus, kurie neturėtų pažeisti jūsų automobilio, tačiau jų negalima perkelti taip lengvai, o laikui bėgant klijai gali sugesti. Jei nuomojatės ar kitaip dažnai keičiate automobilius, norėsite juos praleisti.

Magnetinis telefono laikiklis automobiliui ar laikiklis su spyruokliniu spaustuku?

Dauguma laikiklių naudoja spyruoklinius spaustukus arba magnetus, kad telefonas būtų laikomas vietoje. Abu turi savo privalumų. Spyruokliniai laikikliai yra universalūs ir tinka beveik visiems telefonams. Telefono uždėjimas ant magnetinio laikiklio yra greitas ir lengvas, tačiau prie telefono galinės pusės turėsite pritvirtinti metalinę plokštelę arba įdėti ją tarp telefono ir dėklo. Jei naudojate belaidį įkrovimą, įsitikinkite, kad plokštė nėra ant įkrovimo ritės arba šalia jos. Kai kurie gamintojai gamina dėklus su įmontuotais magnetais, kurie sklandžiai veikia su magnetiniais telefono laikikliais.

Ar jums reikalingas automobilinis belaidis pakrovėjas?

Vis dažniau naudojami laikikliai su įmontuota „Qi“ belaidžio įkrovimo funkcija. Juos maitina jūsų transporto priemonės nuolatinės srovės prievadas, todėl nereikia kiekvieną kartą, kai įlipate į automobilį prijungti įkrovimo laido prie telefono. Telefonų laikikliai automobiliams su belaidžio įkrovimo funkcija suderinami su daugeliu „iPhone“ ir „Android“ išmaniųjų įrenginių. Jei mobilusis telefonas palaiko belaidį įkrovimą, o jūs dažnai pamirštate prijungti telefoną prie krovimo laido, tai bus patogus ir nesudėtingas būdas išlaikyti telefono bateriją visada pakrauta.

Štai keletas automobilinio telefono laikiklio naudojimo privalumų:

Lengvai atsakykite į telefono skambučius:
Transporto priemonėse pritvirtinti mobiliųjų telefonų laikikliai padeda lengvai priimti skambučius. Vairuoti laisvai ir kalbėti galima nenuleidžiant rankų nuo vairo įjungus išmanųjį įrenginį garsiakalbio režimu.

Prieiga prie muzikos:
Vairuotojai, kurie yra muzikos mėgėjai, gali laisvai klausyti savo mėgstamos muzikos. Užuot laikę telefoną rankoje ar automobilio daiktinėje, gali matyti akių lygyje ir laisvai pasiekti, kai jis yra pritvirtintas laikiklyje.

Lengvai naudokitės navigacija:
Automobilio laikiklis yra būtinas tiems, kurie dažnai naudoja GPS navigaciją, ypač svarbu taksi vairuotojams, tolimųjų reisų vairuotojams ir vairuotojams, kurie daug keliauja. Kelionė tampa saugesnė ir sklandesnė, kai jūsų mobilus telefonas yra sumontuotas tinkamoje padėtyje priešais jus.

Įrenginio įkrovimas:
Telefono laikiklis automobiliui taip pat gali veikti kaip įkroviklis. Taigi, galite įdėti telefoną ant laikiklio ir lengvai įkrauti. Įrenginio įkrovimui taip pat reikalingas kabelis, skirtas prijungti telefoną prie automobilio elektros sistemos.

Vaizdo įrašų žiūrėjimas:
Keleiviui dažnai būna nuobodu ir norisi „prastumti“ laiką kelionės metu. Vienas iš variantų yra žiūrėti filmą, kad kelionė neprailgtu. Spyruoklinis ir magnetinis telefono laikiklis puikiai išlaiko telefoną, todėl keleivis gali patogiai mėgautis filmu, kol vairuotojas vairuoja.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button