Automobilių supirkimas

Greitas automobilių supirkimas visoje Lietuvoje

  Automobilių supirkimas – tai paslaugos, kuriomis šiuolaikinėje transporto priemonių rinkoje naudojasi vis daugiau vartotojų. Dėka didelio šių paslaugų operatyvumo, sklandumo ir patogumo automobilių supirkimas vartotojams tampa patrauklesniu pasirinkimu. Tačiau tai nėra vieninteliai privalumai, kuriais pasižymi automobilių supirkimo paslaugos.

  Pasiūlykite automobilį visiems Lietuvos supirkėjams

  Užpildykite žemiau pateiktą formą, gaukite geriausius pasiūlymus ir išsirinkite labiausiai tinkantį. Supirkėjai susisieks su Jumis per 15 minučių po formos pateikimo. Greitas automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje tą pačią dieną.

  Įprastinio automobilio pardavimo proceso trūkumai

  Jei nusprendėte ieškoti pirkėjo savo automobiliui, turbūt pirmiausia pagalvojote apie įprastinį automobilio pardavimo būdą. Tačiau toks pasirinkimas paprastai būna susijęs su įvairiais sunkumais.

  mobilus telefonas pranesimas

  Jei transporto priemonė, kurią norima parduoti, nėra populiarios markės ar modelio (ką jau kalbėti apie galimus techninius gedimus ar kitus parduodamos transporto priemonės trūkumus), kartais pirkėjo paieškos gali trukti ir ne vieną mėnesį. Suprantama, kad dėl to tenka patirti didelį stresą, skirti daug pastangų ir papildomų išlaidų. Taigi, dažniausiai įprastinis automobilio procesas nebūna greitas ir paprastas, nes:

  • Tenka naudotis mokamais skelbimų portalais: dažniausiai populiariausių automobilių skelbimų portalų taikomi įkainiai gana aukšti, todėl skelbimų publikavimas reikalauja nemažai finansinių išlaidų. Be to, jei automobilis, kurį parduodate, yra pakankamai populiarus, ir tokios markės bei modelio transporto priemonių skelbimų yra daugybė, jums gali prireikti ir papildomų mokamų paslaugų, pvz., skelbimo paryškinimas ar skelbimo iškėlimas į sąrašo pradžią.
  • Niekuomet negalite žinoti, kada pavyks parduoti automobilį: net jei pasinaudosite visomis skelbimų portalų siūlomomis paslaugomis ar pasirūpinsite, kad jūsų transporto priemonė atrodytų nepriekaištingai, visos šios pastangos neužtikrina, jog jūs greitai parduosite savo automobilį. Kartais dėl įvairių nepalankių aplinkybių transporto priemonės pardavimas gali gerokai užtrukti.
  • Tenka dažnai atsakinėti į daugybę skambučių: nusprendus automobilį parduoti įprastiniu būdu, kartu tenka susitaikyti ir su nuolatiniais potencialių pirkėjų skambučiais, kurių metu jums bus užduodama begalė įvairių klausimų apie jūsų parduodamą transporto priemonę. Tai vargina ir yra labai nepatogu (ypač, jei jūs didžiąją dienos dalį dirbate ir negalite nuolat kalbėtis telefonu).
  • Dažnas fizinių susitikimų organizavimas yra neišvengiamas: paprastai potencialių pirkėjų telefoniniai skambučiai pasibaigia fiziniu susitikimu, kurio metu norima apžiūrėti siūlomą įsigyti transporto priemonę. Ir tai pareikalauja dar daugiau laiko bei sukelia daug papildomų rūpesčių – ypač, jei potencialus pirkėjas pageidauja, kad automobilį aprodytumėte jam palankioje vietoje.
  • Tenka patiems pildyti dokumentus: jei nei jūs, nei automobilio pirkėjas iki tol nebūsite susidūrę su automobilio pardavimo ir pirkimo procesu, gali kilti sunkumų ir pildant automobilio pirkimo-pardavimo sutartį. Jau nekalbant apie tai, kad galiausiai teks aiškintis, ką turėtumėte daryti pardavę automobilį ir ką turės padaryti automobilį įsigijęs vartotojas.

  Automobilių supirkimo paslaugų privalumai

  Susipažinę su įprastiniam transporto priemonių pardavimo būdui būdingais trūkumais turbūt jau supratote, kad toks pasirinkimas galėtų sukelti daug nepatogumų. Todėl naudinga susipažinti su keliais iš daugelio automobilių supirkimo paslaugų privalumų.

  automobiliu supirkimas privalumai

  Labai patogu ir praktiška

  Dėka auto supirkimo paslaugų transporto priemonę norinčiam parduoti vartotojui nebereikia naudotis internetiniais automobilių skelbimų portalais ar fizinėmis reklamos priemonėmis. Nusprendus pasirinkti šias paslaugas, tereikia susisiekti telefonu su auto supirkėjais arba užpildyti internetinę pasiūlymo formą.

  Dirbama visą parą

  Nepaisant to, kada benuspręstumėte imtis savo automobilio pardavimo, automobilių supirkėjai atsakymą jums pateiks dar tą pačią dieną. Automobilių supirkimo paslaugos veikia 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę – be jokių išeiginių ir šventinių dienų.

  Sutaupoma daug laiko

  Skirtingai nei įprastinio automobilio pardavimo atveju, naudojantis auto supirkimo paslaugomis galima lengvai išvengti didelės laiko gaišaties. Savo automobilį auto supirkėjams jūs pasiūlysite patys, todėl jums tikrai nereikės ilgai ir nuobodžiai laukti, kol su jumis susisieks potencialus pirkėjas.

  Greitas atvykimas į vietą

  Pabodo nuolatiniai ir daug laiko bei jėgų reikalaujantys susitikimai? Pamirškite apie tai! Automobilių supirkimas padeda išvengti tokių nepatogumų, kadangi į automobilio pardavėjo nurodytą vietą atvyksta patys ir būtent tuo laiku, kada jums yra patogiausia. Neretai susitikimas gali įvykti ir vos po pusvalandžio ar valandos nuo jūsų transporto priemonės pasiūlymo pateikimo.

  Atsiskaitymas grynaisiais pinigais

  Svarstote, kaip su jumis bus atsiskaityta? Baiminatės, kad galite negauti visos sumos iš karto? Laimei, automobilių supirkimas išsprendžia ir tokius klausimus jums palankiu būdu. Šių paslaugų atveju už jūsų parduotą automobilį bus atsiskaityta iš karto grynaisiais pinigais sandorio sudarymo vietoje.

  Sutvarkomi dokumentai

  Automobilių supirkimas užtikrina, kad pardavėjui nereikėtų pačiam pildyti transporto priemonės pardavimo-pirkimo dokumentų. Visi su automobilio pirkimu-pardavimu susiję dokumentai bus sutvarkyti už jus. Pardavus automobilį jums tereikės jį išregistruoti – o tai galėsite padaryti „Regitra“ tinklapyje naudodamiesi internetu.

  Perkamos visos transporto priemonės

  Automobilių supirkimas – labai universali paslauga. Pasirinkęs jas vartotojai gali parduoti bet kokią transporto priemonę – nepaisant to, ar ji būtų po avarijos, seniai nebenaudojama, nevažiuojanti, blogos techninės būklės, ar visiškai nauja ir nepriekaištingai tvarkinga. Be to, automobilių supirkėjai gali nupirkti ir bet kurios markės, modelio ar gamybos metų transporto priemonę.

  Transporto priemonių transportavimas

  Net jei jūsų parduodama transporto priemonė yra nevažiuojanti ar jos techninė būklė yra pernelyg prasta, automobilių supirkimo specialistai patys pasirūpins jūsų automobilio transportavimu nemokamai.

  Plati veiklos teritorija

  Automobilių supirkėjai transporto priemonių supirkimo paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje. Dėka plačios veiklos teritorijos gali būti nupirktas net ir atokiausiame Lietuvos kampelyje esantis automobilis.

  Ir tai nėra vieninteliai privalumai ir vienintelės priežastys, kodėl norint parduoti savo transporto priemonę verta kreiptis į šiuolaikinius auto supirkėjus. Todėl, jei atėjo metas pakeisti turimą automobilį ir norite surasti jam naują savininką, nedvejokite ir pasinaudokite kokybiškomis automobilių supirkimo paslaugomis.

  Mio vaizdo registratoriai
  Plaunamo siurblio nuoma Vilniuje

  Savaitės skaitomiausia

  carvertical VIN patikra

  Sveiki sugrįžę!

  Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

  Atgauti slaptažodį

  Norėdami iš naujo nustatyti slaptažodį, įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą.