Kuro skaičiuoklė

Ši kuro skaičiuoklė padės apskaičiuoti, kiek degalų transporto priemonė sunaudoja tam tikrais atstumais, pavyzdžiui, 100 km arba 10000 km ir kiek kainuos suplanuota kelionė.

Kuro skaičiuoklė

Kas yra kuro sąnaudos?

Keliaudami sausuma degalais varoma transporto priemone, degalams išleidžiame arba per daug, arba mums tai nelabai rūpi (kalbame apie gyvenimo tikslus). Tačiau daugumai mūsų, kurie nori planuoti savo kelionių biudžetą, žinojimas apie savo transporto priemonės degalų ar dujų sąnaudas per neseniai vykusią ilgą kelionę gali padėti geriau planuoti būsimas keliones.

Kuro sąnaudos – tai rodiklis, rodantis, kaip efektyviai transporto priemonė naudoja degalus, palyginamas su degalų ekonomija (arba degalų naudojimo efektyvumu). Degalų ekonomija kiekybiškai nusako automobilio efektyvumą pagal tai, kokį atstumą transporto priemonė nuvažiuoja su tam tikru degalų kiekiu, t. y. kilometrais už litrą (km/l). Kita vertus, degalų sąnaudos parodo, kiek transporto priemonė sudegina degalų nuvažiuodama tam tikrą atstumą, t. y. litrais kilometrui (L/km) arba litrais 100 kilometrų (L/100km).

Kelionės planavimas pasitelkiant kuro sąnaudų skaičiuoklę

Taigi suplanavote kelionę ir dabar ieškote kuro sąnaudų skaičiuoklės, kad vėliau nereikėtų teisintis prie atšalusios vakarienes pas tolimas gimines. Ką gi, pataikėte į tinkamą vietą. Mūsų degalų sąnaudų skaičiuoklė padės jums apskaičiuoti, kiek degalų reikės jūsų kelionei. Be to, ji apskaičiuoja pinigų sumą, kurią išleisite degalams pirkti, kad išvengtumėte netikėto trūkumo.

Kodėl prieš pirkdami degalų kelionei turėtumėte žinoti, kiek degalų jums reikės ir kiek jie kainuos?

Kasdien didėjant degalų kainai ir dėl infliacijos nuolat mažėjant jūsų perkamajai galiai, deja, neprotinga planuoti kelionę neapskaičiavus degalų kainos. Juk degalai nėra vienintelis dalykas, kurio jums reikės.

Prieš planuodami kelionę, turite pripažinti, kad išvykus iš namų gali atsirasti gedimų (didelės kuro sąnaudos – kokios gali būti priežastys?) ir daug kitų nenumatytų išlaidų. Todėl kruopštus planavimas ir išsamus biudžetas yra svarbiausi, kad kelionė nekeltų rūpesčių.

Savaitės skaitomiausia

Patikrinkite savo žinias

Baudos kvitas

Eismas

Eismo įvykiai

Kriminalai

Saugus eismas

Technika

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Atgauti slaptažodį

Norėdami iš naujo nustatyti slaptažodį, įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą.