Slapukų naudojimo informacija

ReidasOfficial.lt slapukai (angl. cookies), vartotojams sutikus, naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atliekant statistinius tyrimus. Taip pat slapukai naudojami reklamai trečiųjų šalių tinklalapiuose rodyti.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.aboutcookies.org/, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.Visos šiuolaikinės interneto naršyklės leidžia keisti slapukų nustatymus. Paprastai šiuos nustatymus galite rasti savo naršyklės parinkčių meniu:„Mozilla Firefox®“„Microsoft® Internet Explorer“„Google Chrome™“„Safari®“

Iššokstantys pranešimai

Jei naudojate naršykles „Chrome“, „Safari“ ar „Mozilla“,  jūs galite užsisakyti portalo ReidasOfficial.lt pranešimus. Pasirinkę šią naršyklių paslaugą, jūs pirmieji gausite portalo naujienas tiesiai į savo įrenginio ekraną.Apie šią paslaugą (kaip užsisakyti/atsisakyti pranešimų) galite skaityti čia:Google ChromeSafariMozilla

Slapukų tipai

Žemiau pateiktame sąraše pateikiami slapukai, naudojami ReidasOfficial.lt portale.
Slapuko pavadinimas
Duomenų tvarkymo tikslas/ paskirtis
Sukūrimo momentas
Galiojimo laikas
_ga
Analtinis Google Analytics programos slapukas, sekantis vartotojo veiksmus svetainėje. Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.
Klientui apsilankius interneto svetainėje
2 metus
_gat
Analitinis Google Analytics programos slapukas, renka ir saugo informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje.
Pirmo apsilankymo metu
1 min
_gid
Analitinis Google Analytics programos slapukas, renkantis statistinę informaciją apie naudotoją (slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui iD pagal savo apskaitą). Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.
Klientui apsilankius interneto svetainėje
24 val.
Daugiau apie trečiųjų šalių naudojamus slapukus skaitykite Google Analytics puslapyje.
__utma
Šis slapukas naudojamas atskirti unikalų svetainės lankytoją. Pastarasis yra atnaujinamas kaskart apsilankant naujame puslapyje.
__utmb
Šis slapukas naudojamas sekti interneto svetainės lankytojo seansą. Šio slapuko galiojimo laikas baigiasi, jei naršytojas svetainėje būna neaktyvus daugiau nei 30 min. Šio slapuko naudojimas kartu su utmc slapuku, leidžia sekti apsilankymus (seansus) tam tikroje svetainėje.
__utmc
Šis slapukas veikia kartu su _utmb slapuku, leidžiančiu nustatyti, ar dabartinis unikalus lankytojas apsilanko/neapsilanko dar kartą toje pačioje svetainėje.
__utmz
Šis slapukas išsaugo visą informaciją, reikalingą srauto šaltinio nustatymui. Šiame slapuke yra įrašoma ši informacija: duomenų srauto šaltinis, šio srauto šaltinio palaikymas, paieškos žodis, kurį surenka naršytojas, norėdamas pasikonsultuoti svetainėje, pasiūlytas paieškos variklio ir t.t.
__utmv
Lankytojų segmentavimas.

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Atgauti slaptažodį

Norėdami iš naujo nustatyti slaptažodį, įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą.