Reidas Official – informacijos kanalai, tai Facebook ir Telegram kanalų tinklas, kuris skirtas visiems Lietuvos vairuotojams bendrauti tarpusavyje, pranešti, įspėti arba perspėti kitus vairuotojus apie situaciją ir svarbius įvykius Lietuvos keliuose. Kiekvieną dieną mūsų kanaluose galite stebėti šviežią ir aktualią informaciją apie: kamščius keliuose, eismo įvykius, policijos pareigūnų rengiamus reidus, trikojus greičio matuoklius ir jų buvimo vietas, nežymėtus policijos automobilius ir jų patruliuojamus maršrutus bei kitus svarbius įvykius. Mūsų bendruomenę sudaro ir jos veikloje kas dieną dalyvauja virš 100 000 vairuotojų iš visos Lietuvos. Kviečiame prisijungti prie mūsų didelės ir draugiškos bendruomenės.

Informacija apie situaciją ir svarbius įvykius kelyje

Informacija vairuotojams apie kamščius, eismo įvykius, policijos pareigūnų rengiamus reidus, trikojus greičio matuoklius ir jų buvimo vietas, nežymėtus policijos automobilius ir kitus svarbius įvykius Lietuvos keliuose. Kanalai yra paskirstyti pagal miestus, kad kiekvieno miesto vairuotojams būtų lengviau stebėti ir pamatyti aktualią informaciją savo mieste.

Techninė pagalba kelyje

Informacija ir pagalba vairuotojams, kuriems prireikė techninės pagalbos kelyje. Vienas kanalas yra skirtas visai Lietuvai, kad vairuotojai galėtų surasti tralą už prieinamą kainą. Techninės pagalbos / tralo darbuotojai gali siūlyti savo paslaugas šiuose kanaluose.

Skelbimai

Informacijos kanalas visos Lietuvos vairuotojams, kuriame galima parduoti savo automobilį arba nusipirkti naują.