Sekmadienio popietę netoli „Porsche“ atstovybės Vilniuje įvyko rimtas eismo įvykis. Vairuotojas nesuvaldė „Opel“ automobilio ir rėžėsi į kelio atitvarus. Preliminariais duomenimis, vairuotojui galėjo kilti sveikatos sutrikimų.
Incidentas įvyko apie 15.15 val., kai „Opel“ važiavo iš Tūkstantmečio gatvės ir bandė pasukti į Dariaus ir Girėno gatvę. Staiga automobilis nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į metalinius atitvarus. Laimei, užtvaros neleido automobiliui galimai atsitrenkti į netoliese esantį „Porsche“ saloną.
Dėl avarijos buvo dideli eismo sutrikimai, pagalbos tarnybos užblokavo įvažiavimą iš Dariaus ir Girėno gatvės į Žirnių gatvę. Eismas buvo nukreiptas kitu maršrutu, kol į įvykio vietą atvyko policija, medikai ir kelių darbuotojai, įvertinę situaciją.
Remiantis pirminiais policijos duomenimis, vairuotojui galėjo staiga sutrikti sveikata, dėl ko jis prarado transporto priemonės valdymą. Atliekamas išsamus tyrimas, o galutinė priežastis bus nustatyta atlikus medicininę apžiūrą ir technines apžiūras.
Nors incidentas galėjo baigtis tragedija, greitas gelbėjimo komandų reagavimas ir tinkamų kelio užtvarų buvimas padėjo išvengti rimtesnių pasekmių. Vairuotojo būklė nežinoma, tačiau jis buvo nuvežtas į ligoninę tolesniam tyrimui.
Ar kada nors matėte panašią avariją, kurią sukėlė sveikatos ar techniniai sutrikimai? Pasidalykite savo patirtimi komentaruose arba sekite mus, kad gautumėte daugiau naujienų apie kelių eismo saugumą.