„Apple“ iki 2030 m. gali parduoti 1,5 mln. elektromobilių - Reidas Official
Elektromobiliai

„Apple“ iki 2030 m. gali parduoti 1,5 mln. elektromobilių

„Apple“ elektromobilis sulaukė daug dėmesio. Ekspertai mano, kad iki 2030 m. gamintojas galės parduoti 1,5 mln. automobilių.

Jei „Apple“ iki 2025 m. pradės pardavinėti savo elektromobilį, iki dešimtmečio pabaigos iš viso bus parduota 1,5 mln. automobilių. Tokią nuomonę išsakė investicinė įmonė „Bernstein“.

Apskaičiuotos pajamos siekia 75 mlrd. dolerių. Šis skaičius yra 200 % didesnis nei bendras „Apple“ tempas. Koncernas vis dar oficialiai nepatvirtino savo planų kurti elektromobilius, tačiau jau kurį laiką rengiama iniciatyva, pavadinta „Project Titan“.

Primename, kad 2017 m. gamintojui buvo leista išbandyti autonominius automobilius Kalifornijoje. Šiuo metu automobilių rinkos vertė siekia 2 trilijonus JAV dolerių. Todėl „Apple“ susidomėjimas šiuo sektoriumi yra pagrįstas.

Ekspertai jau dabar lygina galimą bendrovės atėjimą į rinką ir lygina šį reiškinį su tuo, kai pasaulinėje arenoje su išmaniaisiais telefonais pasirodė „Apple“. Tuo metu nukentėjo daug bendrovių – „Nokia“ ir „Blackberry“.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button